הדיג'יי והמפיק האמריקאי-איראני נביד איזדי מת בגיל 32. הוא נהרג כתוצאה מהתרסקות מטוס ביום ראשון האחרון, 5 באוגוסט. איזדי היה במטוס ססנה קטן, שהתרסק אל תוך מתחם חניה של מרכז קניות בסנטה אנה, קליפורניה. 4 נוסעים נוספים נהרגו בתאונה, ביניהם אמו של נביד. סיבת ההתרסקות עדיין לא ידועה.

איזדי, או בשמו האמיתי נביד חכימי, עלה כדיג'יי ומפיק בסצנת הרייבים של סן פרנסיסקו. לאחר מכן הוא התקדם והשיג הצלחה בינלאומית כחלק מהקולקטיב "Crew Love". כמו כן, הוא הוציא פרויקטים בלייבלים נחשבים של ההאוס והטכנו כמו "Wolf + Lamb Records" ו-"Soul Clap". 

נביד היה חבר פופולרי ואהוב מאוד בסצינת הדאנס העולמית. חבר "Soul Clap" אלי גולדסטיין, ששיתף פעולה עם איזדי במספר טראקים (ביניהם "Feelin' Purple", מהבולטים שבשיריו), הביע את תנחומיו במגזין Resident Advisor: "לנביד הייתה אנרגיה מיוחדת לגמרי שאפשר להרגיש אותה במוזיקה שלו, אבל בעיקר כשמבלים איתו", הוא מספר. "הייתה לו נפש זקנה, עם רוח של ילד. הוא תמיד היה עושה ביטבוקסינג, ראפים, מספר סיפורים, נותן חיבוקים, רוקד. הווייב שלו היה מדבק". מהמגזין Mixmag נכתב: "המחשבות שלנו עם המשפחה והחברים הקרובים שלו".