הבר והמועדון "סקסיפיש" ברחוב נחלת בנימין שבתל אביב נסגר על ידי המשטרה, עקב החשד שסוחר סמים מכר קוקאין לבלייני המקום. על פי המשטרה, החשוד במכירה הוא בחור בן 45 מרמת גן, שנעצר במהלך סוף השבוע האחרון.

קוקאין בסקסיפיש (צילום: חטיבת דוברות משטרת ישראל)
קוקאין בסקסיפיש | צילום: חטיבת דוברות משטרת ישראל

דוברות המשטרה (מרחב ירקון) מסרו בתגובה: "במסגרת מאבק המשטרה בנגע הסמים המסוכנים, בדגש על סחר ואספקה, עצרה המשטרה במהלך הסופ"ש האחרון סוחר סמים במועדון ברחוב נחלת בנימין בת"א. הסוחר יליד 1973 תושב ר"ג נעצר לאחר שמכר לבלשי המשטרה במספר הזדמנויות ובכלל זה בתוך המועדון סמים מסוג קוקאין. במהלך המעצר נתפס חומר החשוד כסם מסוג קוקאין במתחם המועדון וכן נעצרו מספר חשודים במעורבות בעבירה, אשר עם סיום חקירתם שוחררו בתנאים מגבילים. מעצרו של החשוד בסחר בסמים הוארך ביום שישי בביה"ש השלום בת"א עד לתאריך 25.6. המועדון נסגר והבעלים זומנו לשימוע".

קוקאין בסקסיפיש (צילום: חטיבת דוברות משטרת ישראל)
קוקאין בסקסיפיש | צילום: חטיבת דוברות משטרת ישראל

נכון לעכשיו, בעלי מועדון ה"סקסיפיש" סירבו להגיב על התקרית. אך בעל עסק אחר בחיי הלילה שבחר להישאר עלום שם, הגיב על הפרשה: "אנחנו בעד המשטרה, ובעד לתפוס סוחרי סמים. אבל אנחנו בעלי עסק, כלומר, רק מוכרים אלכוהול. גם אם אנחנו נהיה אלה שנתפוס את הסוחר ונקרא למשטרה - הם עדיין יסגרו את המקום, זה בדיוק מה שקרה ל'חתול והכלב'. וגם אם אני אעיף אותו, אני אצטרך להתפלל שהוא לא מספיק נקמני כדי לתבוע אותי על סלקציה רעועה. אני לא יכול לחפש לסוחר במעיל, אני יכול רק לנסות לזהות אותו. בסופו של דבר, הידיים שלנו כבולות והכיסים שלנו ריקים".