ענקית הרהיטים איקאה שילבה כוחות עם Teenage Engineering, קולקטיב יצירתי שמתרכז בעיצוב מכשירים אלקטרוניים, במטרה ליצור את האוסף "FREKVENS" (בשוודית - "תדר"). הקולקציה אמורה לספק את "כל מה שאתם צריכים בשביל לארגן מסיבת מוזיקה ממש טובה, לא משנה איפה אתם", ותכלול נגן תקליטים, רמקולים, תאורת מסיבות ועוד.

הרעיון מאחורי הקולקציה הוא לספק לאנשי המסיבות הצעירים את מה שהם צריכים. "אנחנו יודעים שבשביל הדור הצעיר, ספונטניות היא המפתח", אומר מייקל ניקוליץ', המנהל היצירתי של איקאה. "היום, הרעיון של לארגן מסיבה עם חברים נעשה מציאות תוך מספר דקות. ביחד עם Teenage Engineering, אנחנו רוצים לחקור את האפשרויות של להביא את כל מה שאתה צריך בשביל שהמסיבה תהיה איתך".

"ב-'FREKVENS', אנחנו רוצים לעשות מוצרים שכולם יכולים להשיג ולהשתמש בהם", אומר מנכ"ל Teenage Engineering, ג'ספר קות'ופד. "אפילו אלו שהם לא ידענים גדולים בטכנולוגיה יוכלו להבין היטב ולהשתמש במוצרים האלו. וזה היה האתגר הגדול ביותר שלנו - למצוא את האיזון הנכון בין טכנלוגיה לממשק ידידותי למשתמש". האוסף יהיה זמין בחנויות הבינלאומיות של איקאה החל מפברואר 2019.