בשנה שעברה, חברת ההפקות Music TLV של רונן מיילי אירחה את דיג'יי סולומון למסיבת יום העצמאות שנערכה בפארק הירקון. בליינים רבים העידו כי היה מדובר בהפקה מטורפת ובלתי נשכחת.

השנה ב-Music TLV ינסו לשמור על הקצב, עם ארסנל מוזיקלי שיופיע גם הפעם בפארק הירקון, לרגל חגיגות ה-70 בפארק. בין האמנים שינצחו על האירוע הקרוב, תוכלו למצוא את עפרי גופר, יותם אבני, רד אקסס, שרלוט דה וויט ורבים נוספים. אבל, מעל כל אלו מרחף על גבי הליין אפ השם שהכי תפס לנו את העין – ג'ון דיגוויד.

ג'ון דיגוויד הספיק לנגן בכל מקום בעולם, לייצר שיתופי פעולה עם אמנים רבים וכן, גם להיבחר ע"י מגזין ה-DJMag לדיג'יי הטוב בעולם לשנת 2001. לפני שהוא נוחת בפארק הירקון לנגן ביום העצמאות, תפסנו אותו למספר שאלות שיעשו לנו קצת סדר לקראת המסיבה.

אתה זוכר את ההופעה הראשונה שלך בישראל?

"כן. אני חושב שזה היה במועדון הפאצ'ה (כיום – מועדון הקלרה). זו הייתה מסיבה מהזריחה והלאה".

אחרי מספר לא קטן של הופעות בישראל, אתה שם לב להבדלים בין הקהל הישראלי לשאר העולם?

"אני תמיד נהנה לנגן בישראל, האנשים כאן באים למסיבות עם כל כך הרבה אנרגיה. מרגישים שהם מאוד רוצים לצבור חוויות טובות, ולהאזין למוזיקה איכותית".

איך אתה מסביר את היציבות של הטכנו כז'אנר במשך כבר כמעט 40 שנה?

"אני מניח שזה בגלל שהטכנו משתנה כל הזמן, והוא תמיד שואף לקחת השראות מז'אנרים אחרים".

איך ההרגשה להיכנס להגדרה של "הדיג'יי הטוב בעולם"?

"זה מרגיש נהדר. זה משהו שעבדתי עליו קשה בצורה בלתי רגילה, אז אני מאוד שמח להשיג את ההכרה הזו. אבל חשוב להבין שתקלוטים זה לא מירוץ - אין פה עניין של להיות ראשון או אחרון, יש פה עניין של עקביות. עם קריירה שמתפרשת לאורך הרבה שנים, בשבילי זה שווה יותר מאשר כל פרס. עצם העובדה שחלק מהמעריצים שלי מתחילת דרכי עדיין עוקבים אחריי, זו ההרגשה הכי טובה שיש. שלא נדבר על מעריצים חדשים שמגלים את השירים שאני מנגן כל שבוע".

מהם שלושת המאכלים הישראליים האהובים עלייך?

"חומוס, פלאפל וסלט ישראלי".

מיהו הדיג'יי הישראלי האהוב עלייך?

"גיא גרבר".

למה אפשר לצפות ממך בשנה הקרובה? יש איזה אלבום בפתח?

"יש אלבום חדש, Bedrock 20, שמציין 20 שנים להיווסדות Bedrock (הרכב ההאוס והטראנס שלו ושל ניק מויר), והוא בנתיים מקבל תגובות מדהימות, למרות שהוא עומד לצאת רק ביוני. זה מארז התקליטים הראשון שלנו אי פעם, ואחד האלבומים הכי מעוצבים שלנו מזה הרבה זמן".

האירוע נעשה בשיתוף עם בית מעריב והגגוס בר. לרכישת כרטיסים לאירוע לחצו כאן.