מועצת העיר של סן אנטוניו, עיר חוף במערב איביזה, העבירה חוק שיאלץ מועדונים וברים להיסגר עד 3:00 בבוקר. החדשות אושרו על ידי אחד מחברי המועצה, פבלו ואלדס. הוא קיבל ביקורת על המהלך מבעלי עסקים מקומיים, שהתנגדו לשינויים הקרבים במהלך החודש שעבר, וקראו להם "עונש מוות עבור הרבה משפחות". מלבד העובדה שהוא יצמצם את פעילות הברים והמועדונים, החוק החדש יחייב את כל ברי המרפסת להיסגר בחצות.

"משמעות המהלך היא הרס הקצה המערבי של איביזה, והוא יגביר את המסיבות והשתיה במהלך השעות המוקדמות של היום ברחבי העיר", אמר ג'וסף טור, נשיא הארגון לבעלי עסקים בקצה המערבי של איביזה. בעודו מדבר בשם בעלי העסקים הבריטים הרבים שבאיזור, מרטין מייקפיס קרא לזה "אסון", והוסיף כי "הבריטים הצעירים יכולים עכשיו לשתות ולאכול עד שעה הרבה יותר מאוחרת בעיירות הבית שלהן מאשר בסן אנטוניו, אז למה שהם בכלל יעזבו את בריטניה?".

קרל קוקס ובוילר רום במסיבה בוילה באיביזה

עבור ואלדס, בינתיים, החוק מהווה צעד ראשון כלפי "ההבנה שסן אנטוניו אחרת אפשרית, ושכל אחד יכול לחיות ולהריץ כל סוג של עסק - אבל באופן מכובד". הרפורמה המשמעותית הייתה בדיון ובכותרות כבר מסוף 2017, כשהמועצה המקומית חשפה כי רמות הרעש במסיבות האזור הגיע לשיא של 85.9 דציבלים, שהם כ-20 דציבלים מעל הרמה שקובע החוק.