אוביינואו קת'רין אודה היא דיג'יי סוויץ' (DJ Switch) (לא להתבלבל עם הילדה הצעירה מאוגנדה, בעלת אותו הכינוי) - אחת מהדיג'ייות הבולטות של סצנת הקלאבינג בניגריה. היא גם ידועה בתור הזוכה הראשונה בתחרות "אקס פקטור" שבמדינה עוד ב-2013. כיום, עולם הדיג'יינג במדינה האפריקאית נשלט לרוב על ידי גברים, ובכוונתה של אודה לנסות לשנות את זה.

"הרבה גברים מפחדים ממה שאישה יכולה לעשות. יש מעט מאוד דיג'ייז גברים ששמחים לראות אותי", מספרת דיג'יי סוויץ'. היא עשתה תואר בגאולוגיה באוניברסיטה, ובהמשך אפילו עבדה כגאולוגית, לפני שהחליטה ללכת בעקבות הלב שלה. "אני מקבלת הרבה מבטים עקומים בתעשייה, אבל אני לא נותנת לזה להטריד אותי". 

נחישותה של דיג'יי סוויץ' עוררה השראה בקרב הרבה דיג'ייז צעירים בניגריה, בעיקר נשים. אחת מהן היא DJ Wysei, שמאמינה שהגישה כלפי דיג'ייז נשים הולכת ומשתנה: "בניגריה מתייחסים לנשים כחשובות, אז יש לנו את הכוח להראות שאנחנו יכולות לעשות את זה יותר טוב מהגברים".

אחד מהראשונים לזהות ולקדם את הטרנד הוא Sound Sultan, מפיק ודיג'יי ניגרי שמרבה לעבוד עם אותן הנשים. "אני אוהב את העובדה שהן מקבלות את כל תשומת הלב עכשיו", הוא מספר. "עבורי, כשאני עוזר לאחרים אני עוזר לעצמי. לא הייתי רוצה למצוא את עצמי בוואקום שבו אני לא יכול לעזור לאחרים עם הידע או הנסיון שלי". לצפיה בכתבה המלאה של CNN.