צאו למקומות עם מוזיקה שאתם אוהבים

מוזיקה היא אחד המרכיבים הכי חשובים במסיבה טובה (אם לא החשוב שבהם). בכדי שתוכלו לרקוד בפאן ועם הרבה אנרגיות – אתם צריכים לשמוע שירים שיזיזו אתכם. אם תתחברו למוזיקה שמתנגנת במועדון, זה פשוט יבוא לכם הרבה יותר בטבעיות.

שתו אלכוהול

אלכוהול בהחלט יכול לעזור לנו להגביר את הביטחון העצמי שלנו. הוא גורם לנו לשמוח ולהיות קלילים יותר. רק הקפידו לשתות באחריות והימנעו משתייה מופרזת – זה יהפוך אתכם לעייפים וכבדים, ולגמרי יפגע לכם במוד.

שימו לב איך השאר רוקדים

היו ערניים לאופן שבו האנשים סביבכם רוקדים – כך תוכלו להשתלב בקצב של המסיבה. זה תלוי בז'אנר של המסיבה, המועדון שבו היא מתקיימת, והקהל שמגיע אליה. רק אל תנסו לרקוד ברייקדאנס בספונטניות (אלא אם כן התאמנתם על זה בבית קודם).

רקדו מול המראה בבית

אהבה עצמית זה המפתח. אם תרקדו בבית מול המראה, תוכלו להתרגל לאופן שבו אתם רוקדים, ותבינו שבסופו של דבר – הכל קול. גם אם אתם רוקדים באופן מביך - כל עוד אתם שלמים עם זה, זה מה שבאמת חשוב. העיקר שתרגישו טוב עם עצמכם.

פשוט תעשו את זה

לא תמיד צריך לסבך. לפעמים, הפתרון הנכון הוא הפתרון הפשוט ביותר. אז קומו מהספה, עטו על עצמכם את הבגדים הכי יפים שלכם, וצאו לרקוד! באמת שאין צורך לחשוב יותר מדי – מודעות עצמית זה אוברייטד.