1. תבואו עם חברים

חברים זו הדרך האולטימטיבית להעביר רגעים מתים בכיף ובשמחה. כשאתם מחכים בתור למועדון עם חברים, הצחוקים מתגלגלים באופן טבעי, והזמן עובר הרבה יותר מהר. גם אחר כך, כשנכנסים סוף סוף למועדון, ההישג הרבה יותר מספק.

2. דברו עם אנשים חדשים

נכון, לפעמים אנשים קצת ייבהלו מפניות של זרים, אבל הרבה פעמים זה פותח ערוצי תקשורת עם טיפוסים חדשים. כשאתם עומדים הרבה זמן בתור גם ככה אין לכם שום דבר טוב לעשות, אז למה שלא תנצלו את הזמן לצאת מהקומפורט זון שלכם ולהיות חברותיים? אולי תרוויחו מערכות יחסים חדשות מהעניין.

3. שימו אוזניות

כולנו מכירים בכוחה של המוזיקה. רגע לפני שאתם יוצאים מהבית, תמיד חשוב להצטייד בזוג אוזניות. תשימו אותן, תלחצו על פליי, ותעבירו את הזמן המת בנינוחות ובכיף. ככה תוכלו להכין את עצמכם מוזיקלית למסיבה, ולהשתלב עם האווירה בקלילות.

4. עשו דברים שאף פעם אין לכם זמן אליהם

בין אם זה סוויפים בטינדר או קריאת מיילים וכתבות שלא היה לכם זמן אליהם קודם - פרודוקטיביות היא שם המשחק. נצלו את זמן ההמתנה בתור לעשות את כל הדברים שאתם כל הזמן דוחים ולא רואים את עצמכם חוזרים אליהם. מי אמר שאי אפשר לשלב ביזנס ופלז'ר?

5. דלגו על התור

היי, אל תסתכלו עלינו ככה. אם יש לכם דרך לדלג על התור - זה תמיד מבורך. בקלאבים, כמו בכל דבר בחיים, קשרים אישיים יכולים לעשות רק טוב. תכירו את האנשים הנכונים - בין אם זה המפיק, הדיג'יי, המאבטח או היחצ"ן - והם לגמרי יוכלו לדאוג לכם. רק אל תשוויצו בכניסה יותר מדי מול אלו שממתינים - בסופו של דבר אתם תהיו באותה מסיבה ביחד.

5.