"דיסקו חלאל", הלייבל התל אביבי של הדיג'יי והמפיק הישראלי מוסקומן (חן מוסקוביץ') עומד לקיים שני אירועי ענק בלונדון בשבת הקרובה. האירועים צפויים להתחיל מהצהריים ולהסתיים בבוקר שאחרי, בו יתארחו כמה מהדיג'ייז הבולטים של הלייבל, ביניהם מוסקומן עצמו.

אירוע הצהריים יתרחש במיקום סודי ליד התעלות שבעיר, והוא נוצר תוך שיתוף פעולה של מוסקומן עם השף ניקולס בלפה, שבבעלותו מסעדת "Salon" בעיר. אירוע הערב יתקיים במועדון שנקרא "Bloc", בתור רייב אקלקטי עם "אלקטרוניקה מזרחית, צלילים קליידוסקופיים והאוס של חמאם".

האירועים עושים מחווה לצלילים והטעמים של המזרח התיכון, ונועדו לחגוג את השורשים התל אביביים של "דיסקו חלאל" (שימו לב ל-'בס"ד' בחלק העליון של הפוסטר). מסיבת הקיץ תתקיים ביום שבת הקרוב (11.08) - כרטיסים לאירוע הצהריים כבר נגמרו, אבל כרטיסים לאירוע הלילה עדיין זמינים.

"דיסקו חלאל" הוציאו מוזיקה מאת מיטב האמנים המקומיים של תל אביב, כמו רד אקסס, אוטרקי, מוסקומן עצמו ועוד, ובכך ביססו את שמם בסצינת הטכנו והדיפ האוס העולמית. לאחרונה, מוסקומן עצמו ניגן ב-The Lab של מגזין האלקטרוניקה הנחשב DJMag, שאף כינו אותו "אחד מהמוחות המוזיקליים המתקדמים מחשבתית שיצאו מתל אביב".