טל בקרמן בת ה-25 הגיעה מראשל"צ, וכרגע גרה בתל אביב. היא הבעלים של חברת ההפקות "Haze Productions" יחד עם גרג גולדנברג מקולקטיב ההיפ הופ והטראפ פיוצ'ר גאנג. החברה מתמחה בהפקות, יח"צ, קידום וניהול אמנים, בעיקר ראפרים ואמנים מסצינת ההיפ הופ המקומית.

איך הגעת לחיי הלילה?

"במשך הרבה שנים אני מכירה את הנפשות הפועלות בפיוצ'ר גאנג, עוד כשאף אחת מהן לא הייתה קשורה להיפ הופ. הם אמרו שהם מתכננים מסיבה שתתמקד רק בטראפ, ואמרתי לעצמי שאני חייבת להיות שם. זה פוצץ לי את המוח - מסיבה של כמה חבר'ה הזויים שניגנו מוזיקה שאנשים עדיין לא נחשפו אליה. משם התחילו אירועי ההארדקור של ההיפ הופ בחיי הלילה בתל אביב, ב-2015-2014. אני חושבת שחיי הלילה בהיפ הופ והטראפ בארץ ממש התפתחו בשנים האחרונות, ימי חמישי באטלנטה זו המסיבה שאני הכי אוהבת".

איך העבודה שלך נוגעת בחיי הלילה?

"התחלתי בחיי הלילה בתור יחצנית, ועכשיו אני מפיקה, וזה הרבה יותר כיף. אני מתעסקת בהפקות של הופעות מהארץ ומחו"ל. כרגע אני מפיקה הופעות של 2 אמני רגאיי ודאנסהול מג'מייקה – רומיין וירגו וסטיילו ג'י".

היום בשעה 20:00 מתחברים לאוויראפ לייב בעמוד הפייסבוק של @keepitlivetv לינק יהיה בביו בתחילת השידור�� �� משדר מיוחד מחוץ לאולפן �� יהיו: דיג׳יי מושיק , מתן שרון וגרג שינחה איתי וינסה לא להזיע (שגרג נשמות שלי לא חבר שלי, אני לא יוצאת איתו, אנחנו פשוט עושים את החרא בזה ביחד, כן יצאנו ביחד בעבר ובדיוק בגלל זה אני אוותר על עוד ניסיון וגם הוא ככה שתודה על כל עצות הזוגיות שאנחנו מקבלים תזהרו שאנחנו לא נקיא עליכם)���� ואם מישהו נשאר לקרוא סטטיק שחר סאול וצוקוש בעמוד של הראדר ��

A post shared by Tal Bekerman�� (@iamtalb) on

מתי התחלת להתעסק באופנה?

"זה אף פעם לא היה משהו רציני עבורי. תוך כדי שהתבגרתי, נהייתה לי יותר מודעות לאופנה, בעיקר לאופנת רחוב - התוודעתי לזה דרך מסיבות היפ הופ. בשלוש שנים האחרונות רוב הסטייל של הבנות בישראל הגיע מהרחוב, ואני גם שמה לב שהן אוהבות לשלב טיפה פריקיות. אני לוקחת הרבה השראה מבנות מסביבי שיוצאות למועדונים".

ומתי נופלת לך הלסת?

"כשמישהי יודעת איך להבליט את הבגדים עם הגוף שלה, ולהיפך. היא צריכה להסתכל ולהבין את עצמה בטוטאל, מהשיער שלה ועד הגרביונים שהיא לובשת. אם היא יודעת להוציא את כל המאפיינים הכי טובים שלה כלפי חוץ, זה הכי מהמם שיש".

Some #kosher hipster style by @fashanista.blog (Shanya Kate style & #mua ) ❤️❤️❤️ for Kipa site?����‍♀️ ��: @sonyli #jewish hashtags and stuff����

A post shared by Tal Bekerman�� (@iamtalb) on

יוצא לך להכיר חברות חדשות במועדון בגלל הסטייל שלהן?

"כן, בטח. החלפתי פעם בגדים עם מישהי שאני לא מכירה באמצע מסיבה ב'אטלנטה'. הייתה לנו את אותה החולצה, והתברר שהמידה שלי הייתה גדולה עליי, והמידה שלה הייתה קטנה עליה. אז החלפנו את החולצות ממש במועדון, ומאז אנחנו חברות טובות".

חוץ מהיפ הופ, יש עוד מסיבות בעיר שאת אוהבת?

"אני ממש אוהבת דראם נ' בייס, יש פה גם סוג של תנועה של הז'אנר. יש קולקטיב מאוד מוכשר של דיג'ייז, אמסיז, אמנים ופרומוטרים שנקרא DNBTLV. הם ממש יודעים מה הם עושים, והם הולכים להופיע בפסטיבל אאוטלוק בקרואטיה שיתקיים בספטמבר בהמשך השנה".