הכוכבת הידועה לשמצה, פריס הילטון, איבדה לזמן קצר את טבעת האירוסין שלה שבשווי 2 מיליון דולר בזמן שרקדה במועדון במיאמי. לפי מקור שנכח במקום, הילטון ״רקדה עם הידיים שלה באוויר, ופתאום באחד הרגעים הטבעת הענקית שלה עפה מאצבעתה״. הוא הוסיף: ״היא נכנסה לפאניקה רצינית - המועדון היה מפוצץ וחשוך מאוד. זה קרה בשעות הבוקר המוקדמות וכל מה שהלך שם היה מטורף״.

ארוסה, כריס זילקה, הצטרף אישית לצוות האבטחה בחיפושים אחר הטבעת באיזור ה-VIP של המועדון. זו הייתה משימה לא פשוטה, בהתחשב בעובדה שהמועדון בגודל של 6,500 מ״ר ויכול לאכלס עד כ-7,000 אנשים. לפי המקור, הילטון ״חיכתה בעצבנות בזמן שהוצפה בדמעות״ עד שהמחט בערימת השחת שלה נמצאה. הטבעת, שנושאת יהלום בגודל 20 קראט, נמצאה בדלי קרח שהיה במרחק שני שולחנות מהמקום שבו הילטון רקדה.

Every love story is beautiful, but ours is my favorite!�� Happy #NationalProposalDay ������

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on


הצעת הנישואין של זילקה להילטון

בעקבות הדיווחים על אובדן הטבעת, הילטון אישרה את המקרה, וקראה לו ״אחד הרגעים הכי מפחידים בחיי״. בהמשך, היא שיתפה בחוויותיה מהתקרית: ״הייתי הרוסה. חשבתי שאין סיכוי שהם הולכים למצוא אותה עם כל האנשים האלו במועדון. בעזרת איזה נס, הארוס שלי מצא אותה לפני מישהו אחר, שכנראה לא היה מחזיר אותה. אני כל כך בת מזל! תודה לאל שיש לי קארמה טובה״.