רוקסטאר גיימס השיקו עדכון חדש שיתלווה ל-GTA 5 ונקרא "After Hours". העדכון החדש מביא לראשונה למשחק את עולם המועדונים וחיי הלילה. הוא גם מכיל מספר חידושים לבליינים ומעריצי האלקטרוניקה שבינינו, כמו שיתוף פעולה ויצירת דמויות של כמה מהדיג'ייז הכי חמים בעולם.

בעדכון החדש תוכלו להקים מועדון, לשתות ולרקוד באיזור ה-VIP, ואפילו לנהל אותו מתוך המשרדים שלו. בנוסף, העדכון יכיל תחנת רדיו חדשה - "Los Santos Underground Radio", שבה ישודרו מיקסים אקסקלוסיביים של הדיג'ייז שמשתתפים במשחק.

הדיג'ייז שמשתתפים הם סולומון, דיקסון, טייל אוף אס ובלאק מדונה. בכדי "להשיג" כל דיג'יי כרזידנט, השחקנים יצטרכו להשלים משימות שבהן הם צריכים לבחור את האנשים לצוות של המועדון, להשיג ציוד, ולהחתים את הדיג'ייז כרזידנטים במועדון. סולומון הוא הדיג'יי הראשון שזמין במשחק, ואתם יכולים לצפות בסט של שעה וחצי שלו מהמשחק עצמו. הוא אף הוציא מיני אלבום לפני כן לכבוד השתתפותו - "Costumer Is King". שאר הדיג'ייז יהיו זמינים בהמשך החודש.

תגובות המעריצים לא איחרו להגיע בעקבות העדכון: "זו הסיבה גבירותיי ורבותיי, ש-GTA הוא המשחק הכי טוב שנוצר אי פעם", הגיב אחד הגיימרים.  מעריץ אחר אמר ש"האנשים ברוקסטאר הם יותר מסתם מתכנתים, הם מספרי סיפורים מדהימים וגאונים בכל מידה", ואחד הבליינים ציין ש"תשומת הלב לפרטים של ריקוד האבא של סולומון היא מדויקת בטירוף", והבלאק מדונה סיכמה ואמרה: "זה מדהים לראות את התגובות שהמשחק יצר בשבועות האחרונים. אני לא יכולה לחכות לשחק בזה השבוע".