נעלו נעליים נוחות

אם אתם מתכננים לעבור בין מועדונים ולרקוד כל הלילה, כדאי שתיקחו נעליים נוחות. הן לא צריכות להיות מכוערות בשביל זה – לא חסרות נעליים ששומרות גם על סטייל וגם על נוחות. ככה תגלו שפתאום יש לכם אנרגיות לרקוד 7 שעות רצוף.

הצטיידו באטמי אוזניים

אתם אולי לא מבינים כמה זה חשוב לשמור על השמיעה שלכם. הרמקולים במועדונים מנגנים בעוצמות מוגזמות, שלגמרי יכולות לפגוע בשמיעה שלכם לטווח הארוך – ואז ימי המסיבות שלכם ייגמרו. כדי שתוכלו ליהנות מהסאונד של המסיבות כמו שצריך ולהגן תוך כדי על האוזניים שלכם, קנו לעצמכם אטמי אוזניים איכותיים.

הורידו שאזאם לטלפון

כמה פעמים קרה לכם במסיבה שהתנגן טראק לוהט שלא יצא לכם מהראש גם אחרי שהלכתם, אבל לא ידעתם את שמו? בעזרת שאזאם, לא תצטרכו להתבאס על זה שהוא הלך לאיבוד – ותוכלו לשחזר מחדש את הרגעים הטובים של המסיבה. רק שימו לב לבהירות המסך – אף אחד לא רוצה להסתנוור מהפלאפון שלכם.

תשתו הרבה מים

מים זה מפתח החיים. הם יכולים לרענן אתכם, ולהזרים לכם אנרגיות מחודשות ברגעים שאתם הכי צריכים אותן. כל פעם שאתם מרגישים עייפים במסיבה, קחו לכם איזה כוס מים – ותראו איך שזה עושה פלאים. בייחוד אם אתם שותים אלכוהול.

via GIPHY

צאו עם משקפי שמש

זה כבר טיפ לבליינים כבדים באמת. אם אתם נוהגים לצאת למסיבות בלילה ולסיים בקבוע בבוקר שאחרי, אתם יודעים כמה השמש המסנוורת יכולה לעשות לכם את המוות. לכן, צאו חכמים מראש – ותנצחו אותה עם זוג משקפי שמש. ככה הדרך חזרה הביתה תהיה הרבה יותר קלילה וזורמת.