היזם פיטר קלמקה השיק מועדון חדש בלאס וגאס - "מור" ("MORE"). מדובר במתחם הבילויים הראשון והיחיד בעולם שמבוסס על מטבעות וירטואליים (כמו ביטקוין). "אם בבעלותך מטבעות כאלו, זה המקום היחיד בעולם שאתה יכול לבזבז אותם על מה שאתה באמת רוצה", מספר קלמקה.

לצורך הקמת המועדון, קלמקה השיק מטבע וירטואלי חדש - מטבעות מור ("More Coin"). מחזיקים של אותן מטבעות נחשבים כחברי מועדון, מה שמקנה להם גישה למתחם, שירות VIP, ומקומות ישיבה פרטיים במועדון שבמלון הבלאג'יו.

The best view in Las Vegas got even better. #blockchain #more #moon #bittrex #cryptocurrency #ethereum #vegas #ufc #bitcoin #hydebellagio

A post shared by More Coin (@more_coin) on

כדי להיכנס למועדון תצטרכו לפחות 5000 מטבעות מור, שאפשר לרכוש אותן על ידי החלפה עם ביטקוין או כל מטבע דיגיטלי אחר באתר Bittrex. אבל מה שגורם לאותם מטבעות להיות מיוחדים באמת היא העובדה שאפשר להשתמש בהם לקניות מוחשיות, כמו חדרי מלון, כרטיסים וארוחות - במועדון או מחוצה לו. אפילו אפשר לשכור או לקנות איתם מכוניות על כמו למבורגיני, פרארי או בנטלי.

"זה הקונספט הכי חדשני בלאס וגאס בזמן האחרון", אומר קלמקה. "זה לא מועדון עם רחבת ריקודים עמוסה מהסוג שנפוץ עכשיו מאוד בוגאס, אלא מקום שתרצה להישאר בו עד שנסגר". במועדון נוהגים להסתובב קבוע לא מעט סלבס, ביניהם הראפר 21 סבאג', הדוגמנית אריאני סלסט ועוד אתלטים ומיליונרים רבים.