מפיקי פסטיבל ה-EDM טומורולנד מכריזים על פסטיבל חורף חדש, שיתרחש באתר הסקי אלפ ד׳הואז, הנמצא באלפים הצרפתים. הפסטיבל ייערך מה-13 עד ה-15 במרץ 2019, ונושא הפסטיבל יהיה ״שירת פרח הלוטוס הקפוא״. המארגנים מבטיחים ״ארץ פלאות ל-30 אלף אוהבי מוזיקה מרחבי העולם, לצד ליינאפ סנסציוני ותפאורה חלומית״.

האח המושלג של הפסטיבל המפורסם עוד לא סגר סופית את רשימת המשתתפים, אך כבר מפרסם חבילות לרכישה של ארבעה לילות אשר מתחילות ב-685 יורו, וחבילות לשבוע שמתחילות ב-825 יורו, ויוצעו למכירה בתחילת ספטמבר. ״אנחנו באמת מרגישים שעם כל המעורבים בפרויקט, מצאנו באתר הסקי היוקרתי באלפים את הפרטנר הנכון להגשים את חלומנו: גרסת חורפית לפסטיבל האהוב שלנו״, כך אמר מיכאל בירס, יוצר ומפיק הפסטיבל. ״לא יכולנו לדמיין דרך טובה יותר לחגוג את השנה ה-15 שלנו עם ׳אנשי המחר׳. אנחנו כבר לא יכולים לחכות לפסטיבל החורפי המופלא הזה".

במקביל, מפיקי הטומורו לא נחים. השנה, גם הגרסה הבלגית נראית גדולה מתמיד. הם חשפו את הנושא השנתי לפסטיבל - ״הסיפור של הפלנקסיס (חלזונות ים)״. הפסטיבל יארח השנה ענקים כמו מרטין גאריקס, קארל קוקס, שרלוט דה וויט, ארמין ואן ביורן ועוד.