אם יש משהו שלמדנו ב-2020 וניקח איתנו עמוק ל-2021, זה את החשיבות של האינטרנט החזק. עד הקורונה התייחסנו לחיבור מהיר לרשת בתור פריבילגיה, או משהו שאפשר להשתעשע בו כדי לצפות בסרטונים ולהריץ צחוקים עם החברים, אבל עכשיו ברור שמדובר על חיבור משמעותי לתחביבים, למשפחה, ללימודים, לעבודה ובכלל לחיים שלנו.

מטבע הדברים, אי אפשר להשיג חיבור מהיר ויציב לרשת האינטרנט בלי מכשיר מתאים. כאן נכנסת לתמונה סדרת Galaxy S21 ולכן החלטנו שהגיע הזמן לערוך איתה היכרות מסודרת.

"אחת ההשקות המוצלחות בשנים האחרונות"

"במהלך השנה האחרונה גילינו, אולי אף יותר מבעבר, עד כמה הסמארטפונים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו ולאמצעי תקשורת שמעצים אותנו בכל אספקט לאורך כל שעות היום", מספרים בסמסונג על מה שמתרחש מאחורי הקלעים של היצרנית הקוריאנית העולמית.

"בדיוק בשל כך, סמסונג השיקה השנה לא פחות מ-3 מכשירים בסדרת הדגל שלה, המיועדים לתת מענה בתקופה בה אנשים רבים עובדים מרחוק ומבלים יותר זמן בבית".

"כשרואים את הפידבק שמגיע מהשטח בשבועות האחרונים הלב מתמלא בסיפוק ובגאווה, כי הצרכן הישראלי חיבק את סדרת המכשירים החדשה בצורה יוצאת דופן".

סמסונג גלקסי S21 (צילום: יחסי ציבור)
סמסונג גלקסי S21 | צילום: יחסי ציבור

3 מכשירים, מטרה ברורה: "חוויית סמארטפון דינאמית"

כמו בסדרות הגלקסי הקודמות, גם כאן ההבדל בין המכשירים הוא במפרט. המכשיר S21 למשל מגיע עם 8 ג'יגה זיכרון ראם ו-128 ג'יגה זיכרון קשיח, לעומת 8 ג'יגה ראם ו-256 גי'גה זיכרון קשיח בדגם +S21 - או 12 ג'יגה זיכרון ו-256 גיגה בדגם המתקדם Ultra S21 .

מעבר לזה, בדגם האולטרה יש סוללה של 5,000 מיליאמפר, מצלמה עם חיישן מיקוד לייזר חדשני ומסך גדול יותר של 6.8 אינצ' (לעומת 6.2 אינצ' בדגם S21 ו-6.7 אינצ' בדגם +21).

אם ננסה לסכם, כל המכשירים בסדרת S21 משלבים בין יכולות צילום מהפכניות ותמיכה ב-K8, עיצוב מרענן של מסכים דקים בשלל צבעים מקוריים וביצועים עוצמתיים כמו של מחשב. בנוסף, הם מצוידים בנפחי אחסון וזיכרון עצומים וכמובן תומכים בדור החמישי של הרשת הסלולרית G5.

אולי לא מפתיע, אבל מסתבר שזה גם היה מתוכנן: "רצינו לספק חוויית סמארטפון דינאמית שמתאימה לדרישות המולטימדיה הקשוחות של שגרת יומנו הדינאמית - החל מהמצלמות הטובות ביותר בשוק הסמארטפונים ועד למסך החד ומתקדם ביותר", מספרים בסמסונג. והם אכן הצליחו.

סמסונג גלקסי S21 (צילום: יחסי ציבור)
סמסונג גלקסי S21 | צילום: יחסי ציבור

צריכים אינטרנט מהיר? ברוכים הבאים למאה ה-21

"אין ספק שהצרכנים הישראלים מאוד בררניים כשזה נוגע לסמארטפון שלהם, ובשונה מתחומים אחרים בעולמות הצרכנות, הרי שמוצרי הפרימיום הם עדיין המבוקשים ביותר", הם אומרים.

"המצלמה היא עדיין אחד הפקטורים החשובים בעיני הישראלים בבואם לרכוש סמארטפונים חדשים, אך העלייה המטאורית של שירותי הסטרימינג והצורך להיות מחוברים מכל מקום ובכל זמן, בין אם זה לצורכי עבודה או לצורכי פנאי דוגמת גיימינג, גרמו לכך שגם המסך ואיכות הקישוריות האלחוטיות הפכו לרלוונטיות לא פחות".

אז מה עושים? משפרים: "סדרת ה-Galaxy S21 כוללת את קישוריות התקשורת החזקות ביותר הקיימות כיום בשוק, בדיוק עבור מי שזקוקים ליתרונות הקיימים בחיבור מהיר לרשת", מתחייבים בסמסונג.

"בין אם אתם גיימרים שחיים בעולם שבו כל מילי-שנייה היא קריטית עבורכם ובין אם אתם נמצאים סביב שיחות עבודה בווידאו וצריכים מכשיר להעברת מסמכים מהירה – הרי שאינטרנט חזק הוא כלי חיוני שמעצים אתכם".

סמסונג גלקסי S21 (צילום: יחסי ציבור)
סמסונג גלקסי S21 | צילום: יחסי ציבור

גם סוס עבודה וגם אולר שוויצרי בסמארטפון אחד

כמו תמיד, בסמסונג ממשיכים להסתכל קדימה ולהביא את העתיד להווה. "השלכות אירועי השנה האחרונה ממשיכות להדהד גם ב-2021 ואני מאמין כי אלו חידדו יותר עבור הצרכן מה הוא מחפש בסמארטפון שלו", הם מסכמים.

"הצורך כיום הוא במכשיר שישמש כסוס עבודה עבור מי שעובדים מרחוק ומנגד כאולר שוויצרי בכל הנוגע למולטימדיה. יש צורך במצלמת סלפי עוצמתית לשיחות וידאו ומצלמה אחורית חזקה ליצירת תוכן ושיתוף רגעים חשובים עם אהובנו גם כשאלו רחוקים". למזלנו, סדרת Galaxy S21 עונה על הצרכים האלה בהצטיינות.