אינספור המסמכים שהדליפה פרנסס האוגן מתוך פייסבוק ממשיכים להתפרסם ללא הפסק על ידי לא פחות מ-17 כלי תקשורת המובילים בארה"ב. במוקד הפעם נמצאת הודו – שם פייסבוק פרסמה למיליוני גולשים הודים כי מדינתם תוקפת את פקיסטן. למרות הפרסומים הרבים אודות ההתנהלות הבעייתית של פייסבוק, היא עדיין ממשיכה להרוויח ולצמוח. למה זה קורה? ואיך אפל הצליחה לעקוץ מפייסבוק 5 מיליארד דולר? האזינו לפודקאסט המלא.

מהו ההימור השאפני החדש של מארק צוקרברג אליו מגייסים 10,000 עובדים? המטה-ורס המכונה הורייזן - העולם הווירטואלי שפייסבוק עומלת עליו בימים אלה צפוי להיות הדבר הבא בעולם האינטרנט. איך פייסבוק מתכננת להרוויח עוד מיליארדי דולרים בעולם החדש הזה ואיך צפויים להיראות הרגלי הגלישה שלנו בעתיד הלא רחוק? האזינו לפודקאסט המלא.

וולמארט הציבה בימים אלה כספומטים מיוחדים שבהם אפשר למשוך ביטקוין. את הביטקוינים ניתן למשוך כרגע ב-200 סניפים ברחבי ארה"ב. איך גם אתם תוכלו לקנות ביטקוינים בחנות הוולמארט הקרובה לביתכם? האזינו לפודקאסט המלא.

טראמפ חוזר? נשיא ארה"ב לשעבר נודה מכל רשת חברתית והחליט להקים רשת חברתית משלו נקראת "אמת" - רשת חברתית שמאוד דומה לטוויטר. עכשיו טראמפ מכריז מלחמה על פייסבוק, טוויטר דיסני ונטפליקס וטוען כי ינצח את כולם. כיצד תיראה הרשת החברתית שיוסדה על ידי האיש שפרסם 35 אלף שקרים בכל הקדנציה שלו? ומה גנב טראמפ כדי להקים אותה? האזינו לפודקאסט המלא.

אדם נוימן, מייסד WeWork שהוביל לקריסתה, לקח כמה עובדים שלו בעבר וצילם וידאו הזוי מתחת לטיימס סקוור. מה בדיוק קרה שם? האזינו לפודקאסט המלא.

>> בזמן שעבדתם, פרק 63: הסכום המטורף שרונאלדו מרוויח על פוסט