אסתי טייב דיגיסטייל
טייב ובן זוגה
 מי בפייבוריטס?

"אני מעדיפה להסתמס, אבל יוצא לי לדבר הכי הרבה עם המשפחה: אמא ואבא, האחיות והאחים, ועוד כמה חברים קרובים. אבל יותר מכולם, עם בן הזוג שלי, קובי עמוס. אם אני לא ישנה עם קובי אני מתקשרת לומר לו בוקר טוב ולילה טוב".

מי שמור לך תחת "לא לענות"?

"וואלה, אף אחד. לא הגעתי למצב הזה. לא מציקים לי ואם זה מישהו שלא בא לי לדבר איתו אני לא עונה – אני עושה את ההודעה הזו של ״אתקשר מאוחר יותר״. זה בעיקר תלוי במצב הרוח שלי, אם יש לי עצבים לדבר בטלפון – כי לא מדובר בדיוק באהבה הכי גדולה שלי".

אסתי טייב דיגיסטייל
בצבא עליתי מ-49 קילוגרם ל-61 קילוגרם - זה אסון

מה יש בתמונת שומר המסך שלך?

"עד לא מזמן היתה שם תמונה של עצמי – סוג של נרקסיזם. צילמו אותי בבגד ים באיזו סוויטה באילת במסגרת נסיעת חופשה עם חברים מהעבודה. בכל מקרה, עכשיו החזרתי את שומר המסך לתמונה של ההורים שלי מהחתונה שלהם – נעים לי להסתגל עליה. היא נמחקה לי ועכשיו החזרתי אותה".

מה התמונה האחרונה שצילמת?

"היום צילמתי את עצמי עם איזו טוניקה ושלחתי לסופיה כדי לשאול מה דעתה עליה -  בסוף לקחתי אותה".

איבדת פעם את הטלפון?

"כן, נסעתי לאילת בכיתה י״ב. היה לי אז איפון 3 וזה היה בתקופה שאייפון 3 היה וואו. בכל אופן, הוא נפל לי במועדון באילת ואני הייתי קצת שיכורה ולא שמתי לב שהוא לא עלי עד שהגעתי למלון. ניסיתי לצלצל לעצמי וענה לי זוג חמוד, שהחזיר לי אותו במונית למלון בחמש בבוקר. האמת היא שגם אני ככה: מצאתי פעם כרטיס אשראי והחזרתי אותו לבעליו".

אסתי טייב דיגיסטייל
ההורים למשפחת טייב. שומר המסך של אסתי

מה הרינגטון שלך?

"צלצול של זגורי אימפריה! חתכתי את זה במחשב והעברתי לי את זה. אני צופה אדוקה של הסדרה ובפרק הראשון של העונה השנייה אני גם משחקת. זה כיף - קצר וקולע. מאור זגורי חשב על זה: אני אמורה לשחק את נינה כשהיתה צעירה יותר, אז אחרי שעלה לו הרעיון הוא סיפר לנינה, היא דיברה איתי והסכמתי. לא היה קשה לשכנע אותי".

זהו, קריירת משחק?

"האמת היא שהייתי רוצה להמשיך ולשחק בקטע תחביבי כזה כרגע, אני רוצה קודם לסיים את הלימודים ובינתיים אני עובדת כמוכרת בדלתא קרית גת. לפני חודש עשיתי איתם גם קמפיין קטן, שאפשר למצוא באינסטה".

אסתי טייב דיגיסטייל
מכורה לכושר

יש לך פאנטון?

"כן, Addicted to you של אדל ואני חייבת להחליף אותו. הוא קצת אגרסיבי מדי לצליל המתנה ואני לא יכולה לשמוע יותר את השיר הזה, אז בכל פעם שאני שומעת אותו אני נזכרת שזה חופר מדי ושאני צריכה להחליף".

איזה צליל בחרת כשעון המעורר שלך?

"אני מתעוררת בבוקר עם ״פארי״ של ריף כהן, זה מעיר אותי לאט לאט, זה לא מהשעונים שבא לך לנפץ. כשאני קמה בבוקר אני דבר ראשון מברכת 'מודה אני', הולכת ליטול ידיים ואחר כך אני בודקת איזה נוטיפיקציות יש לי על המסך של האייפון. אחר כך שוטפת פנים – וחוזרת אליו עם הקפה כדי לעבוד יותר לעומק".

שלוש האפליקציות מועדפות?

"וואטסאפ, פייסבוק ואינסטה, שעליהן נדבר עוד רגע. בווטסאפ יש לי כמה קבוצות מאוד פעילות, למשל 'האחים הגיבורים', קבוצה של חמשת האחים של משפחת טייב. ליד השם יש אייקון של לב הסגול, כיוון שסגול הוא צבע של שלווה ורוגע. הקבוצה השניה שאני בה המון היא קבוצה מהלימודים שלי: אני לומדת כלכלה וניהול באשקלון וזו קבוצה שהשם שלה משתנה כל הזמן. עכשיו קוראים לה ״נתראה בסוף התואר, פשלמה״ - שזה במרוקאית להתראות, סלמאת.

את יודעת מקוראית?

"קצת, יותר מבינה ממדברת"

יש אפליקציה שיש לכולם ולך אין?

"אין לי את 'סיקרט'. שמעתי עליה והבנתי שרוצים להוריד אותה משימוש, להסיר אותה מהחנות. לא הורדתי אותה בכלל – אני לא חושבת שמשהו כזה, מלא לשון הרע, יכול לעניין אותי. אני משתדלת כמה שפחות לדבר ולשמוע לשון הרע, וזו אפליקציה מטומטמת בעיני, זה לא הסגנון שלי ואין לי מה לחפש שם. לא מעניינים אותי סודות של אנשים ולא טוקבקים בעילום שם שהופכים אותך לעבריינית מקלדת – זה לא בשבילי".

אסתי טייב דיגיסטייל

אז מה עם פייסבוק באמת?

"יש לי פייסבוק עם פרופיל שאני מנהלת, יש לי 842 חברים. אני נמצאת בו הרבה ויש לי 537 בקשות חברות – כאן לדעתי שברתי את השיא. אני לא מאשרת אנשים שאני לא מכירה כי זה דף פרטי, ואני בוררת את מי שיש לו גישה אליו. אם אני רואה הצעת חברות של מישהו שאני לא מכירה אני לא אומרת 'לא', אבל גם לא מאשרת. אין מה להציע לי חברות אם אנחנו לא מכירים.

"בפייסבוק אני לא מאלה שכותבות 'בוקר טוב' ו'צהריים טובים' וכאלה, אני גם פחות בסטטוסים ותמונות. יש בפייבסוק משחק שאני חולה עליו - kitchen scramble בו מכינים אוכל לכמה אנשים וכל אחד רוצה משהו אחר, זה מורכב ואני מתה על זה. בחיים אני פחות במטבח.

"באינסטגרם אני מעלה הרבה תמונות אבל לאחרונה קצת נרגעתי ואם אין לי תמונה מעניינת או משהו חדש אני לא מעלה. השריטה שלי זה שקיעות – יש לי מלא תמונות של שקיעות. אני גם מעלה מדי פעם סרטונים מאימוני הכושר שלי. לפני שנתיים התחלתי להתאמן עם מאמן אישי בשם גילי מסיקה. שברתי את שיא המשקל שלי בצבא, ועליתי מ-49 קילוגרם ל-61 קילוגרם - זה אסון. לקראת השחרור שלי התחלתי להתאמן אצלו ואיתן התחלתי את השינוי בגוף שלי, מאז אנחנו לא נפרדים".

אסתי טייב דיגיסטייל
עם האחות סופיה

מה הסמס האחרון שקיבלת?

"קיבלתי ווטסאפ מאחותי סופיה תוך השיחה. היא אומרת שהיא לא יכולה להגיע היום בסוף. היא היתה אמורה להגיע לקרית גת להופעה של אייל גולן".

מי האחרון שצלצל אליך?

"חברה שלי, אורטל שוקרון, היא היתה המפקדת שלי כששירתי כשפקידת לשכה בפיקוד דרום. השתחררתי לפני שנתיים והיא חיפשה אותי כי אנחנו נפגשות עוד חצי שעה לאימון אצל גילי".

איך את עונה לטלפון?

"אם זה חבר שלי זה 'אה, ממי'".

אסתי טייב דיגיסטייל
עם האחות נינה

איך את מסיימת שיחה?

"רוב השיחות מסתיימות ב״תודה רבה ולהתראות״ - אם זה מישהו שעשה עבורי משהו, עם .השאר זה 'ביי. להית׳'".

 

>> חיטטנו לעוד סלבס בסמארטפון

>> "כולנו עדר אחד גדול שרוצה להתחדש: חיטטנו לדודו אהרון בסמארטפון