מי בפייבוריטס?

"האנשים שאני מדבר איתם הכי הרבה הם איריס, אחותי הגדולה, מני אבירם, שהוא מנהל התכניות של קסטינה תקשורת שאיתו אני מדבר על 'אנשים' ורועי עסיס העורך של 'מה אתם אומרים'. אני מדבר עם רועי המון פעמים ובכל יום: בבוקר, בצהרים, בערב, בלילה – אני מדבר איתו, אני מדבר עם אשתו וכבר לא ברור לי איזה חלק אני במשפחה שם. זה תמיד על רעיונות חדשים לתכניות".

מי שמור תחת "לא לענות"?

"יש לי יותר מדי מספרים ששומרים כך או כ'ננננ', כל מיני אותיות שחוזרות על עצמן כדי שאדע לא לענות. העניין הוא שאתה שומר מישהי כ'לא לענות' ואז היחסים מתהפכים, ואתה כן רוצה לענות לה אבל אתה כבר לא יודע מה המספר שלה מתוך כל מי ששמור כך.

"מה שכן, אני מוחק לא מעט מספרים. אם יש אנשים שלא צריך להתקשר אליהם, אני מוחק אותם מהטלפון, הפייסבוק והאינסטגרם. אם מישהי לא מתאימה או שאני מרגיש או מחליט שהיא לא נכונה לחיים שלי, היא נמחקת לגמרי כדי שלא אהיה חלש. זה לא שאני משתכר ועושה שיחות מביכות, אלא שאני יכול לומר 'יואו, היא דווקא בסדר, איזו טעות עשיתי' אבל אז אני שוב מתאכזב. אז אני מונע את זה במחיקה".

האולפן כנצח

A photo posted by חיים. עוקבים פוזיטיביים בבקשה (@haimetgar) on


שלוש אפליקציות מועדפות?

"וואטסאפ, כמובן. חוץ ממנה אני מבלה הרבה זמן בכל האפליקציות של החדשות, מ-mako דרך וואלה!, חדשות 2, 10, אתרים חרדים – הכל. החרדים טובים בידיעות חדשותיות ובנוסף יש להם ידיעות מצחיקות על חתונות של אדמורים. מעבר להן יש לי אפליקציה של משחקים שמשפרים את הזכרון ומתרגלים את המוח כמו Lumosity. זה לא שיש לי בעיות זיכרון, אבל אני מתעסק בהמון מידע בעבודה אז אני מנסה לעורר את יכולת הזיכרון שלי".

יש אפליקציה שיש לכולם ולך אין?

"טינדר. זה נראה לי מביך".

מה עם רשתות חברתיות?

"יש לי חשבון טוויטר אבל הפסקתי להיות פעיל שם כי אתה חייב להיות שנון וחד וכבר לא בא לי להשקיע בזה, גם יש שם המון התכתשויות וזה מבאס אותי. את פרופיל הפייסבוק שלי אני לא מתחזק הרבה אבל מדי פעם חולק דברים שכיפיים בעיני, מקדם את התכנית אבל בעיקר שואב ממנו מידע, בודק מה מעניין ואולי יש משהו ששווה להביא לתכנית או להפוך לדיון בכתבה. בסוף, מה שלא תעשה, אתה מוצא את עצמך מול סרטון של ילד יפני שמן, רוקד לצלילי דבקה. באינסטגרם אני מאוד פעיל, אבל רק עכשיו גיליתי את ההודעות, לא ידעתי שיש את זה ומסתבר ששלחו לי מלא".

אחרי מי אתה עוקב?

"או! אם אנשים מעצבנים אותי יותר מדי בזה שהם מראים את כמה החיים שלהם טובים יותר מדי, אני מפסיק לעקוב אחריהם. מישהי העלתה המון תמונות כאלה ואז הגיעה לתכנית וכעסה עלי שהפסקתי לעקוב אחריה. אני לא אגיד מי זו, אבל יש לה אפליקציה שאומרת לה כשמישהו מפסיק לעקוב אחריה והיא גערה בי".

ב. טוב ספיישל סוף שנה

A photo posted by חיים. עוקבים פוזיטיביים בבקשה (@haimetgar) on


מה יש בתמונת שומר המסך שלך?

"תמונה של שני, עורך וידיאו שאני עובד איתו כבר שנים. בכל פעם שאני עושה איתו משמרת וקם להביא קפה או לשירותים, הוא הופך כל מיני תמונות שלו בפוזיציות מתריסות לתמונת שומר המסך שלי. לא משנה כמה פעמים אני מחליף אותה לתמונה אחרת – הוא משנה את זה בחזרה לתמונה שלו".

התמונה האחרונה שצילמת?  

"תמונה של ניקול ראידמן מראיון שערכתי איתה".

איבדת פעם את הטלפון?

"כמה פעמים. הפעם האחרונה היתה כשרכבתי על האופנוע והוא פשוט עף לי מהכיס. פתאום לא מצאתי אותו. הדבר העצוב היה שהיתה לי בעיה עם ההגדרות של האייטיונס והגיבוי שלי לא היה שלם, אז היו לי טלפונים של דוד מהתיכון, אבל לא את הטלפונים שהייתי צריך".

האם יש קוד לטלפון?

"יש לו קוד אבל נראה שהוא לא מאוד מתוחכם. כלומר, קשה לומר שהוא ימנע האקר ביסודי לפרוץ אותו כי אני מחליף אותו כל הזמן אבל שני העורך כל הזמן מגלה אותו ומצליח להחליף תמונה".

אז אין לי מה לשאול אם מציצים לך בטלפון.

"בדרך כלל בנות זוג מציצות בטלפון, אבל אין לי בת זוג כרגע אז לא ממש מחטטים לי בו. האמת, לא נראה לי גם שחיטטו בעבר. הוא לא כזה מעניין, הוא בעיקר כלי מקצועי, אין בו איזה סודות אינטימיים ואישיים".

ולך יצא להציץ לבנות זוג בטלפון?

"אני חולה על להציץ לאנשים בטלפון בכלל ויצא לי להציץ לבנות זוג, אבל זה בדרך כלל ברשות. הכי כיף זה לצאת עם מישהי לדייט ולתפוס אותה כשלב בו היא מתכתבת עם חברה שלה, לבקש את הנייד שניה ולראות מה היא כתבה: 'מעולם לא פגשתי דבר כזה! אני מאוהבת!'.

ב. טוב

A photo posted by חיים. עוקבים פוזיטיביים בבקשה (@haimetgar) on


תדירות הסלפיז?

"אני לא טוב בזויות האלה של הסלפי אז אני בעיקר מצלם את התכניות. לאחרונה אני מתאמן על שפתי ברווז כי אני רואה שזה משדרג את הסלפי. האמת היא שזה משגע אותי שאנשים עושים את השפתי ברווז האלה. זה לגמרי טרן אוף בעיני! יש מישהי שאמרה לי שהיא מכורה לזה, שהיא מנסה להיגמל ולא מצליחה. הכי נורא מבחינתי זו תמונה של שפתי ברווז, בתוספת וי באצבעות וצילום במסה, עם הכיתוב 'אביב משה מפנק'".

איזה מכשיר יש לך?

"יש לי אייפון 6 שחבר קנה לי מתנה ליומולדת. לפניו היה לי אייפון 4s, שכמו שאת מתארת לעצמך קל יותר להשליך על חבר מאשר לדבר איתו. מאז שיש לי איפון 6 אני מרגיש בעל מעמד, למרות שיש לי כזה קייס של קשישים לסלולארי, שלוקח ממנו את כל הסקסיות".

אפשר להגדיר אותה כחולה גאדג׳טים? 

"לא, לא. אני הכי לא טכנולוגי. בואי נגיד שאם אני צריך להדפיס משהו אני תמיד מבקש מתחקירן שיעזור לי רגע כי אני לא מבין בזה. נכון יש את הכבל הזה שמחבר בין המחשב לטלוויזיה? זה נראה לי פלאי! אם אני יוצא עם מישהי והיא מסוגלת לעשות את זה אני מעריץ אותה".

מה הרינגטון שלך?

"צלצול רגיל כזה".

מה עם שעון מעורר, שם יש לך שיר?

"לא, גם פה זה צלצול גנרי. אני שם ארבעה צלצולים בהפרש של דקה ואני תמיד קם בלחץ, לעבור על העיתונים, לראות מה הרייטינג. 

מה הסמס האחרון שקיבלת?

"רכילאי כתב לי: 'אני חייב תמונה של סיון עם הטבעת, אני מנסה לצלם מהמסך ולא מצליח, זה לא בסדר. למה היא מסתירה אותה בשידורים? אולי תדבר איתה?'".

מי האחרון שצלצל אליך?

"התחקירן שלנו. אנחנו עושים כתבה עם היבטים משפטיים אז הוא צלצל לעדכן אותי. חוץ ממנו היו לי המון טלפונים כי פרסמתי הודעה להשכרת דירה ולמרות שהיא הושכרה לפני חודשיים ההודעה עוד לא ירדה, אז מצלצלים אלי כל הזמן ואני מרגיש כמו איזה סוכן נדלן. אם הייתי יודע שהיא כזו חמה הייתי לוקח עוד 500 שקל"

בר מינן

A photo posted by חיים. עוקבים פוזיטיביים בבקשה (@haimetgar) on