אין תמונה
רוסלנה רודינה

איזה מכשיר יש לך? יש לי אייפון 5s. האמת היא שאני מכורת אייפון קשה. התחלתי עם סמסונג גלקסי ובשלב מסוים עברתי לאייפון ומאז אני מאוהבת! אני מקפידה תמיד לעדכן למכשיר הכי חדש שיש – זו ממש מחלה אצלי ואני כבר מחכה עיניים ליציאה של אייפון 6.

איזו מערכת הפעלה יש לך? האמת, אני ממש לא מבינה בזה. כשעולה ההודעה שמבקשת ממני לעדכן אני מעדכנת וזהו. אני לא מאלה שמשווים עם אחרים או חוקרים לפני העדכון ועם יד על הלב – אני בכלל לא שמה לב לשינויים שיש בין גרסא לגרסא.

מה הרינגטון שלך?  אני מצטערת לאכזב אבל אין לי שום רינגטון מיוחד. נשארתי עם הצלצול הרגיל של האייפון – לא בחרתי שיר ולא הורדתי שום צלצול אחר. זה פשוט לא מעניין אותי ואני לא מתעסקת בהורדות. 

איזה צליל בחרת כשעון המעורר שלך? גם פה מדובר בצליל הרגיל של האייפון ואני מתעוררת בקלות ברגע שאני שומעת אותו – איך שהוא מצלצל אני קמה מיד.

אז אפשר למצוא אותך ערה מוקדם בבוקר? אז זהו, אם מדובר בעבודה – אני אהיה שם תמיד בזמן ואעשה כל מה שצריך. תכנית הבוקר, למשל, היא פעם בשבוע בימי שישי אז במקרה הכי גרוע אני יכולה ללכת לישון אחריה - אבל בחיים הפרטיים שלי אני לא קמה בבוקר אלא אחר הצהריים. אני מנסה ללכת לישון מוקדם, אבל כבר שנתיים אני מוצאת את עצמי הולכת לישון בסביבות חמש בבוקר. אני אוהבת את הלילה ופשוט התרגלתי להיות ככה.

מה הסמס האחרון שקיבלת? הסמס האחרון שקיבלתי הגיע מנורית ארגל, הסוכנת שלי, ששלחה לי את השער האחרון שעשיתי לפנאי פלוס. שמחתי נורא כי אני חושבת שיצא מהמם. זה גם שער ראשון שלי לפנאי פלוס אז הוא יצטרף לסלסילה שיש לי בבית, עם כל השערים עליהם הופעתי. נורית ואני מסתמסות המון, אנחנו גם חברות אז חוץ מעבודה יש גם הרבה ריכולים.

אין תמונה
אייל גולן - שומר על מסך האייפון שלה

מי האחרון שצלצל אליך? (לפנינו, כמובן) אמא שלי צלצלה אלי. היא בחדרה וכיון שאנחנו מתראות פחות - אנחנו מדברות בטלפון המון. גם איתה וגם עם אבא שלי יש לי הרבה טלפונים, בעיקר על שטויות, זמן אוויר – את יודעת, שיחות עם ההורים. אני לא מתייעצת איתם לגבי כל מה שקורה לי בחיים אבל אם צריך לעדכן במשהו – אני מעדכנת. זה יותר שיחות כאלה של מה אכלת ומתי תבואי. אנחנו גם בוואטסאפ המון.

מי נמצא ברשימת הפייבוריטס שלך לשיחות? אמא שלי, אבא שלי, הבן זוג שלי (אייל גולן א.ר.), הסוכנת שלי נורית וגם חברות נוספות. אלו האנשים שאני מדברת איתם הכי הרבה ואפשר להגיד שיש לי מעגל קרוב ומצומצם של אנשים איתם אני פשוט מדברת המון.

מי שמור לך כ" XXX- לא לענות" ולמה? האמת היא שיש הרבה אנשים שרשומים אצלי ככה, בעיקר מטרידים קבועים. אני פשוט שומרת אותם כ״לא לענות״ -ואכן, לא עונה. למען האמת, אני כבר לא עונה לאף מספר שאני לא מכירה – אז אם תתקשרי אלי עכשיו מהמשרד שלך ואת לא רשומה אצלי בטלפון – פשוט לא תקבלי מענה כי היה לי די עם המטרידים, לא חסר אנשים כאלה. היו כאלה שהתקשרו והחמיאו אבל היו גם אנשים מסוג אחר ו... את יודעת מה? אני מעדיפה לא לדבר על זה, לא רוצה לתת להם קרדיט.

יש למכשיר שלך קייס? למרות שאני מפילה אותו בלי הפסקה - אין לי כיסוי. אני פשוט לא אוהבת כיסויים והעובדה היא שהוא משום מה עדיין עובד. מה שכן, מטען יש לי תמיד, צמוד אלי כל הזמן כי אם הסוללה של המכשיר נגמרת - אני נגמרת יחד עם הטלפון.

מהן שלוש האפליקציות שאת הכי משתמשת בהן? אינסטגרם, פייסבוק וואטסאפ! אני משתמשת בוואטסאפ הכי הכי הרבה – עם המשפחה, החברים ובן הזוג. אני חברה בהמון קבוצות והקבוצה הכי פעילה כרגע עוסקת בתכנון מסיבת הרווקות של חברה במתחתנת, אז אני כל הזמן שם. מעבר לזה אני פעילה מאוד באינסטגרם ובפייסבוק אני כמעט ולא נמצאת. כלומר, אם אני מעלה תמונה באינסטגרם אעלה אותה גם לפייסבוק – אבל אני כמעט ולא נכנסת לשם. הפרופיל שלי שם פרטי אבל האמת היא שראיתי שיש המון פרופילים מזויפים – אז אלו, כמובן, לא בשליטתי.

יש אפליקציה שיש לכולם ולך אין? כן, אני מתרחקת מ״אנגרי בירדס״ ומ״קנדי קראש״ כי מעדיפה לא להתמכר לעוד משהו. אני כבר מכורה קשות לאפליקציית סנוקר בשם "pro snooker״ ועכשיו התמכרתי גם למשחק הזה, ״Flappy Bird״ אז חצי מהזמן אני עם המשחקים בטלפון וגם ככה צמודה אליו כל הזמן, אז אני מעדיפה לצמצם. אוי, רגע – בדיוק מתקשרים אלי ממספר שאני לא מכירה אז אני לא עונה.

יש לך אינסטוש? טוויטר? פייסבוק? במה הכי חזק/ה? אני הכי חזקה באינסטגרם. יש לי אותו כשנה וחצי ואני חושבת שהייתי מאחרונות האנשים להצטרף. האדון (אייל גולן א.ר), הוא ששכנע אותי לעשות אינסטגרם. למעשה, הוא זה שפתח לי אותו – אני לא ידעתי איך פותחים ומה עושים אז הוא פתח לי, העלה לי ספתח של שלוש תמונות ומאז אני מכורה לזה קשות ומתעסקת איתו הרבה. אני לא מאלה שמחפשות באיזו זוית לצלם כל דבר אבל אני מאוד בררנית לגבי התמונות שאני מעלה שם ולגבי המינון. אני לא אעלה תמונות כל שעה או כל דקה – זה לא פייסבוק אז אני ממננת ומעלה בין שלוש לארבע תמונות ביום ולפעמים גם רק אחת – זה תלוי בקמפיינים שיש לי ואני משתפת גם קצת מה שקורה לי בחיים. אין לי טוויטר וזה נראה לי דבילי כי יש גם פייסבוק וגם טוויטר וגם אינסטגרם ויש גם את המובלי – אז כמה אפשר?

מה יש בתמונת שומר המסך שלך? תמונה של הבן זוג שלי, של אייל. זו תמונה מהאלבום החדש שלו שעוד לא יצא והיא שומר המסך שלי. אני בדרך כלל לא מחליפה הרבה את תמונות שומר המסך שלי ואם אני מוצאת תמונה יפה שאני יכולה להסתכל עליה הרבה זמן אני אשים אותה אבל זו תמונה חדשה, שלצערי לא אוכל לשלוח לך כי האלבום יוצא רק בפסח. זו תמונה של אייל – לא קלוז אפ ובלי הכיתוב של האלבום... את כבר תראי לבד.

מה התמונה האחרונה שצילמת? תמונה שלי מבשלת לתוכנית הבוקר של קשת. אני ונורית בישלנו שם מרק ירקות, מתכון של חברה שלנו שוש ליבוביץ. זה מרק עם אופנה, תפוא״, גזר ואורז. האמת היא שאני משתדלת לא לבשל הרבה אבל יוצא לי כמה פעמים בשבוע.

אין תמונה
"התמונה האחרונה בטלפון היא - שלי מבשלת"

איבדת פעם את הטלפון? אני מאוד שומרת על הדברים שלי ויודעת איפה הם אז לא איבדתי מעולם נייד אבל הוא נגנב לי. זה קרה במסיבת פורים האחרונה: מישהו חמד לו את הנייד שלי והצליח לקחת אותו מהתיק שהיה לי על הכתף. אני אובססיבית לטלפון אז גם אם אני מכניסה אותו לתיק אני בודקת אותו אחרי שניה, אבל השניה הזו היתה מספיק זמן כדי להעלים אותו. הזמנתי משקה בבר, הסתובבתי לקחת את המשקה ועד שהוצאתי את המשקה והסתובבתי בחזרה – הוא נגנב. לא שיחזרתי את כל מה שהיה עליו והאמת היא שגם כשאני מעבירה ממכשיר אחד לשני אני לא משחזרת – רק מעבירה את מספרי הטלפון. אם זה חדש – זה חדש ותמונות שהיו לי חשובות נשמרות באינסטגרם ובפייסבוק אז אין לי למה להעביר את כל התוכן הזה ואחרי חודש למצוא את עצמי בלי זיכרון. בכלל, אני כל הזמן מסננת ומוחקת דברים באייפון שלי כי אחרת זה מציק לי בעין: התכתבויות, תמונות – הכל.

במה עוסקת השיחה שלך לאחרונה? בעיקר עבודה: אני מדברת לא מעט עם רונית ומשה קסידי, שפעם בשבוע לפחות שולחים אלי קולקציה של בגדים חדשים של קסידי בוטיק ומדברים איתי על מדידות ואני גם פרזנטורית של תכשיטי שי בשינקין, אז כל פעם שיש שרשרת או טבעת חדשה אני מקבלת אותה עם שליח כדי שיהיה לי לאירועים ולהשקות – שאראה הכי מעודכנת שיש. מעבר לזה, אני מדברת הרבה עם מעצב השיער שלי אילן מרגלית כדי להגיע אליו לפני ההשקות והאירועים, לעשות תסרוקת ולעשות מסיכה לשיער ופן. עוד סוג של שיחות זה שיחות תיאום עם התכנית ״מה אתם אומרים״, שם יש לי פינה קבועה בימי שישי בה אני מבשלת עם אבי לוי. איך פינת בישול מסתדרת עם הגזרה שלי? האמת היא שאני אוכלת המון, אבל יש לי גנים בזכותם זה לא תופס...

איך את/ה עונה לטלפון? תלוי למי, כמובן, אבל בגדול, אם זה אנשים שקרובים אלי אני אומרת ״היי מאמי״.

ואיך תסיימ/י שיחה בדרך כלל? ״טוב מאמי, נשיקות …״ זה קבוע אצלי.

חיטטנו בעוד סמארטפונים של סלבס

לכל כתבות המגזין