נופר מור דיגיסטייל
צילם: ניר סלע
עם מי את מדברת הכי הרבה?

"עם החברה הכי טובה שלי, לין פשה. יו, את לא מאמינה - היא בדיוק בממתינה. אני חייבת להעלות אותה לשיחת ועידה. לין, את לא מאמינה, התקשרו השניה מ-NEXTER ושאלו אותי עם מי אני מדברת הכי הרבה - ובדיוק את מצלצלת".

לין: "יו, איזה חיים ארוכים לי. נופר ואני מכירות אולי עשר שנים. זו חברות מאוד אינטנסיבית, אנחנו דביקות – אין לי אחות אז היא כמו אחותי. טוב, צלצלי אלי אחרי הראיון, אני אקפוץ אלייך". 

אתן מדברות הרבה?

"המון, בזוגיות אני לא מדברת ככה. אנחנו אחיות לכל דבר ומדברות על הכל:, החל מאיזה עגבניות יפות מביאים לסופר ועד הדברים הכי עמוקים. את כל תלאות הרווקות עברנו יחד. היא התחתנה לא מזמן אבל לא נטשה אותי. למערכת היחסים יש את המקום שלה, ולחברות יש את המקום שלה".

Loading

View on Instagram

מי שמור לך תחת "לא לענות"?

"וואו, יש מלא אנשים. יש לי 'לא לענות1', 'לא לענות2', 'לא לענות!!!' ועוד הרבה כאלה. מה צריך לעשות כדי להיכנס לרשימה הזו? כל מיני דברים שאני לא רוצה לדבר עליהם. יש גם מטרידים שנכנסו לרשימה אבל החלפתי מספר טלפון, אז אני יודעת שכל מי שמתקשר אלי הוא אחרי סינון שלי. מי שצריך להגיע אלי מוצא את הדרך".

שלוש האפליקציות מועדפות

"שזאם, יו-טיוב ואינסטגרם. האמת היא שגם ווייז, מצלמה ומאקו, אבל אינסטגרם הכי הרבה. אני עוקבת אחרי 600 אנשים, בעיקר חברים אבל גם מפורסמים: ביונסה, בר רפאלי כמובן, מדונה, מיכל אנסקי, גלית גוטמן, יהודה לוי ועוד. בר רפאלי למשל מעלה תמונות חלומיות שבא לך את החיים שלה, אבל היא יודעת את זה. אה, ואני עוקבת גם אחרי אסי עזר וארז טל - זה מאוד חשוב. עוקבת אחריהם עוד לפני העונה הזו.

"בפייסבוק אני כמעט לא נמצאת, אלא אם העליתי תמונה לאינסטגרם ואז אני מעלה אותה גם שם. אני חושבת שייקח לי זמן להיכנס שוב לעולם התובעני הזה, זה יותר מדי בשבילי וכרגע באינסטגרם זו ההתמכרות העיקרית שלי".

מעלה תמונה כל יום או מתאפקת?

"פעם הייתי מעלה המון תמונות אבל מרוב שאני עסוקה בחיים הרגילים, אני קצת פחות מצטלמת. אני מעלה כשיש לי מוזה, כשבא לי. אין לי פילטרים ואפליקציות עריכה, הכי רחוק שאני אגיע זה לשים תמונה בשחור לבן".

תדירות הסלפיז

"אני פחות אוהבת סלפי, אני חושבת שאני לא פוטוגנית".

Loading

View on Instagram

לא פוטוגנית?

"ככה אני מרגישה. אנשים פוגשים אותי במציאות ואומרים לי שאני יותר רזה ויותר נמוכה ממה שהם חשבו. אני רזה, אני שוקלת 46 קילוגרם, ובטלוויזיה הכל נראה גדול אז אני נראית רחבה וגדולה ואנשים מופתעים.
בכל מקרה, אני לא חיה על הדבר הזה. זה לא שאני אעצב עכשיו תמונה שבע שעות כדי לצאת בה טוב – וגם יש כל כך הרבה תמונות שלי שרצות ברשת, אז על מי אני עובדת?"

תמונת שומר מסך

"ים עם גלים. זו תמונה שהגיעה עם הטלפון ואני שמה אותה".

תוכלי לשלוח לי אותה בבקשה? אנחנו תמיד מצרפות את התמונות לשאלון.

"אוי, אבל מה נעשה? עבדתי עליך".

מה זאת אומרת?

"השומר מסך שלי עכשיו הוא תמונה שלי אבל זה נשמע לי מאוד מגלומני, אז אמרתי לך שזו התמונה של הגלים – שאני באמת מחליפה אליה כל פעם שמשהו לא בא ל טוב בעין".

אז מאיפה התמונה האמיתית?

"זו תמונה שניר סלע, שהוא גם חבר וגם צלם בחסד עליון, צילם אותי והיא תמונה חזקה כזה".

ומה התמונה האחרונה שאת צילמת?

"עכשיו צילמתי משהו בעבודה. אני קוסמטיקאית והקליניקה שלי בבית שלי כרגע אבל אני מחפשת מקום לקליניקה בתל אביב, מאוד קשה למצוא, את לא מבינה, אז אם למישהו יש מקום – שייצור איתי קשר".

אפליקציה שיש לכולם ולך אין?

"אין לי קנדי קראש, לא יודעת מה עושים במשחק הזה, כל הזמן מזמינים אותי לשחק בזה ובבאבלס בפייסבוק ואני בכלל לא יודעת מה זה".

Loading

View on Instagram

האם הצצת פעם לבן זוג בטלפון?

"בא-רור! איזו שאלה. זה היה בתיכון ואני לא חושבת שעלו עלי, אבל אני יכולה להגיד לך באמת ,שבשנים האחרונות אני לא עושה דברים כאלה. אני הולכת עם האינטואיציות שלי וכשאת מתבגרת את מבינה שאם את לא יכולה לשאול את הבן זוג שלך משהו – אז מה את עושה איתו בעצם? בשנים האחרונות הפרטנרים שלי לא היו אנשים שצריכים לחטט להם, זה נראה לי הזוי להתעסק בזה בכלל"..

האם הציצו לך בטלפון?

"בא-רור! איך אני יודעת? יש להם פתאום שאלות לפי הסמסים. היתה לי חברה שהיתה בחו״ל הרבה זמן וסימסה לי שהיא חזרה לארץ - ופתאום הבחור שואל עליה. כשמשהו כזה קורה אני אומרת: 'מה הקטע? איך זה קרה שבדיוק עכשיו שאלת?' אבל שוב – זה לא קרה לי המון המון זמן".

מה דעתך על סקסטינג?

"אני אולד פאשן! אין לי מושג על מה את מדברת בכלל! מה זה?" 

מה שקורה כשסקס והודעת טקסט נפגשים.

"אני לא מאמינה שיש דבר כזה בכלל, שיש מילה לזה. באיזה עולם זה? עזבי, אני אולד פאשן בקטע אחר".

איבדת פעם את הטלפון?

"את פותחת לי עין עכשיו שלא בא לי לענות על זה. זה עצוב אבל איבדתי נייד לא פעם ולא פעמיים. זה נוראי. את שמה את כל החיים שלך בסמארטפון, אם זה הודעות וטלפונים, תמונות – דברים בסיסיים אבל אובר חושפניים כשהם אצל מישהו שאת לא מכירה, במיוחד אם את בן אדם מוכר. איבדתי את הנייד לפני ואחרי האח הגדול. אחרי האח הגדול הוא נפל לי ומישהו הרים אותו וניתק את הקו".

נופר מור דיגיסטייל
בקליניקה

איזה מכשיר יש לך?

"אייפון 5 בשאיפה ל-6. אני מחכה לאיפון החדש למרות שבדרך כלל אני לא מאלה שמחליפים מכשיר כל רגע. עד לא מזמן היה לי איפון 4, אפילו לא 4S, כל החידושים זה לא ממש מזיז לי אבל הפעם משדרגים לי מחברת הסלולר.".

חולת וואטסאפ?

"כן, אני מחוברת למלא קבוצות, וכשהיה לי את הנייד הישן אנשים שהיו משיגים את המספר שלי היו פשוט מצרפים אותי לקבוצות שאני לא קשורה אליהן. הקבוצות שיש לי עכשיו הן המשפחה שלי, קבוצת 'בשורות טובות' בה כל החברות מספרות כשהן מתרבות או מתחתנות או טסות לחו״ל ויש לנו גם את קבוצת 'אחותכם מתארסת' בה מתארגנות למסיבות הרווקות ולחתונות של החברות. כל פעם השם של הקבוצה משתנה לפי החברה שמתארסת והתמונה משתנה ליד עם הטבעת של מי שעומדת להתחתן".

מתעוררת עם הנייד?

"כן, אין לי ברירה אחרת. יש לי את הצלצול הכי מעצבן בעולם, של הנייד והדבר הראשון שאני עושה כשאני קמה זה לשטוף פנים, לצחצח שיניים ולשים קומקום לקפה. רק עם הקפה אני מתעדכנת במה שקרה באינסטגרם, קוראת חדשות".

מה הסמס האחרון שקיבלת?

"'לאן הולכות ומתי? ;)'  מחברות שרוצות לצאת היום".

מי האחרון שצלצל אליך?

"אמא שלי, אמרתי לה שאני עם לקוחות ושאני אחזור אליה".

איך את מסיימת שיחה?

״נדבר, טוב... ביי״.