מי בפייבוריטס? "אני נורא בייסיק באייפון שלי, לגמרי לא מחלקת את האנשים לפי קטגוריות, אלא לפי השם שאני שומרת, וברגע שזה מספיק חשוב לי אני יודעת לענות. בגלל העומס, נהיתי הבנאדם הכי מעופף שקיים, אני עושה כמה דברים בבת אחת, ולא מוצאת זמן לחלק את האייפון לרשימות ולהתעסק בו יותר מדי. בקיצור, אני זורמת".

מי שמור לך תחת "לא לענות"? "למען האמת, אין לי כזה. בגלל שאני לומדת ביורם לווינשטיין ואני רוב היום שם בחזרות, אני מוצאת את עצמי מעופפת, ובקושי עונה לאנשים. אני לא עונה למספרים לא מוכרים, ולחסויים. אין לי את הריכוז לזה, כל מה שהוא לא קריטי כמו משפחה, סוכנות, עבודה וחברים קרובים, אני לא מתעסקת בזה".

אפליקציות מועדפות "מן הסתם אינסטגרם, פייסבוק ויש לי אפליקציה מהשבועיים האחרונים, שקוראים לה GOT IT כמו אינסטגרם של קניות, אם אני רואה משהו מגניב, כמו שמלה ממש שווה, אני יכולה לרכוש את זה באותה שנייה. יש שם מלא מעצבות, ופאשניסטיות כאלה. אני מוצאת את עצמי שם הרבה במהלך היום, בעיקר קונה פריטי אופנה ובגדים, אבל זה גם לאוהבי אוכל ומסעדות.

חשבת לשנות מספר? "שיניתי מספר 6 פעמים בשנים האחרונות. הייתי מתעוררת והיו לי 54 שיחות מלחיצות שלא נענו מחסומים. ואם כבר עניתי לחסום כי חשבתי שזה הבנק, זה היה אחד שרצה להתנשף. פחות הקטע שלי".

אלין לוי
הרבה תמונות, הרבה פתקי תזכורות. אלין לוי | צילום: לירן לוי
יש לך עמוד פרופיל אישי? "בפייסבוק יש לי 500 חברים, שזה ממש מעט יחסית, ולא כל הפוסטים שאני מעלה לאינסטגרם אני מעלה בפייסבוק. בפייסבוק אני מרשה לעצמי לכתוב דברים יותר אישיים, זה יותר אינטימי וחסמתי אופציות לשלוח לי הצעות חברות והודעות אישיות למי שלא חבר שלי. זה מבחירה כי זה מרחב יותר חברי - אישי. אם באינסטגרם אני מעלה תמונה עם תיוגים של מה אני לובשת, מסתלבטים עליי יום אח"כ בסטודיו. הפכתי להיות גורם הסתלבטות מספר אחד לגבי האינסטגרם בסטודיו."

מה עם אינסטגרם? "האינסטגרם שלי פעיל, יש לי 30,000 עוקבים. ואני מעלה בו פוסטים ואוהבת את העניין. תלוי בתקופות, יש תקופות שאני לא מעלה כמה ימים, ויש כאלה שאני מעלה כמה פעמים ביום".

איבדת פעם את הטלפון? "לא, למזלי, והייתה פעם לפני שבועיים שכבר הכנתי את עצמי נפשית שאיבדתי אותו. השיחות והאפליקציות פחות מעניינות אותי, אני כותבת המון בפתקים, שלא שמורים בשום מקום אחר, וכל הנשמה שלי נמצאת שם. אני משתמשת בזה לסצנות בסטודיו וכבר 3 שנים כותבת ושם זה המשקל שלי".

קייס "הרבה זמן לא היה לי קייס, ואז המסכים שלי נשברו כל כמה חודשים. אני ממש נזק לאייפון שלי. ואז למדתי את הלקח וקניתי קייס שקוף, כי אני לא אוהבת את כל האביזרים האלה. אני אוהבת את האייפון שלי נקי".

יש לך רינגטון או פאנטון? "לא, אין לי. הכול נקי, בסיסי, פשוט כמו שקניתי אותו. אין לי משחקים בכלל, אחי הקטן משדרג לי את הגרסאות, בגלל חוסר זמן זה מה שקורה".

סמס אחרון "מהקבוצת נוער שאני מדריכה בסטודיו, הם כתבו לי "שבת שלום".

אלין לוי עושה כושר וחוזרת לשגרה
אלין לוי | צילום: פאביאן קולדורף
מי האחרון שצלצל אליך? "המנהלת האמנותית של בית הספר, התקשרה בנוגע לתמונות מערב יצירות אישיות בסטודיו".

שומר המסך "תמונה שצילמתי בהולנד, שדות של פרחים".

מה התמונה האחרונה שצילמת? "אם יש משהו שאני עושה המון זה לצלם בכמויות. אני מנהלת את האינסטגרם של בית הספר של יורם לווינשטיין, אז אני פשוט כל הזמן מצלמת. אני מאוד אוהבת את זה, ואני מתעדת דברים בסטודיו, יש לי כמויות של תמונות על האייפון ומאוד אוהבת למצוא זוויות משלי בצילום, נופים, ואנשים. אני תמיד מסתכלת על אנשים ברחוב ואהבת לצלם אותם. תמונה אחרונה שצילמתי הייתה של שנה א' בערב יצירות אישיות בסטודיו שלנו".

שעון מעורר "אני הדבר הכי מהיר בבוקר, מקפצת ישר מהמיטה כשאני שומעת את השעון המעורר. זה נע מחמש וחצי, כדי להתאמן בבוקר, והכי מאוחר שאני קמה זה שמונה, ללימודים. אני לא הולכת לישון מוקדם זה תלוי תקופה. אנחנו לפעמים עד שעות מאוחרות בסטודיו ואני סומכת על האייפון שיעיר אותי".

איך את עונה לטלפון? "זה תלוי למי, אם לחברה טובה או לאימא שלי או לאחים שלי זה: "הייי מה קורה", שמח כזה, ואם אני לא מכירה אז אני עונה: כן, בדיסטנס מאוד ברור".

איך תסיימי שיחה בדרך כלל? "קודם כל מחרפן אותי, אנשים שלא יודעים לסיים שיחות. זה הדבר הכי חסר טאקט שקיים ואני יכולה לנתק להם באיזשהו שלב. אני יותר בנאדם של כתיבה: וואטסאפ וסמסים מאשר שיחות טלפון. אני יכולה לסיים ב"שיהיה יום טוב", לא יודעת, לא שמתי לב לזה אבל אני מסיימת די מהר. הדבר הכי כואב זה שכל הדור הזה מחוברים לאייפונים שלו ומאלחשים את הבדידות של עצמנו. זה פשוט להתנתק מעצמך.