יובל שרף
לא חזקה בפייסבוק, שולטת באינסטוש. יובל שרף | צילום: דודי חסון לקניוני עופר

איזה מכשיר יש לך? עכשיו יש לי אייפון 5, אבל אני לא מאלה שמתחדשות כל פעם בדגם הכי חדש שיש. היה לי אייפון ישן וסחבתי אותו הרבה זמן עד שהוא התפגר. אני תמיד סוחבת אותם הרבה זמן.

יש לך אינסטוש? טוויטר? פייסבוק? יש לי אינסטגרם ופייסבוק. אני די חלשה בפייסבוק אבל אני יותר חזקה באינסטוש. לפעמים אני לא אעלה אף תמונה במשך שבועיים ואז פתאום אני אעלה המון תמונות בבת אחת במשך שלושה ימים. הכל תלוי זמן ומצב רוח. אני אוהבת את הקטע של לבחור את הפריים ולהעביר לפיו איזו חוויה שאת רוצה להציג.

מהן שלוש האפליקציות שאת הכי משתמשת בהן? האפליקציה שאני הכי אוהבת היא Rdio - אפליקציה שעושה סטרימינג של מוזיקה, כמו spotify רק שאת לא צריכה בשבילה חשבון אמריקאי. את יכולה לבחור בה מה שאת רוצה לשמוע וזה נורא מגניב. אני לא יודעת אם זו אפליקציה חדשה או לא, כי האמת היא שהמליצו על זה לשלומי ואני לקחתי את זה ממנו. האפליקציה הכי שימושית שלי היא ללא ספק GetTaxi. יש לי אופניים ועכשיו יש לי גם אוטו, אבל אני עדיין משתמשת בהם לפחות כמה פעמים בשבוע. האפליקציה השלישית היא וואטסאפ כמובן. יש לי שם טריליארד קבוצות וזה הסיוט שלי! את שניה לא מסתכלת ויש לך פתאום אלף הודעות!

יש אפליקציה שיש לכולם ולך אין? אין לי ומעולם לא היה לי קנדי קראש. לא הורדתי את זה אפילו. האמת היא שאני בכלל לא בעניין של משחקים. גם אנגרי בירדס לא היה לי מעולם. אינסטגרם זה המשחק שלי.

תמונת שומר מסך פנימית
הכלבה מאשה. שומרת גם על המסך של האייפון | צילום: יובל שרף

איבדת פעם את הטלפון? כן! כמה פעמים, לצערי. זה לא קרה כבר הרבה זמן, אז אני מקווה שזה לא יביא לי עכשיו מזל רע... פעם אחת הוא נפל לי לשירותים ופעם אחרת גנבו לי אותו, כי השארתי אותו בסל של האופניים. זה נורא כשזה קורה, זה בכי. כשהייתי עכשיו בפריז, חשבתי ששכחתי אותו במונית וזה היה רגע טראומטי עד שהבנתי שהוא אצלי בתיק. בכלל, כמה פעמים בשבוע אני בטוחה שאיבדתי אותו ואז מוצאת אותו בתיק.

יש למכשיר שלך קייס? כן, אבל לא מאסיבי, למרות שאני מפילה אותו הרבה. עכשיו בפריז קניתי משהו שטותי בצבע תכלת, עם דוגמה של ציפורים.

במה עוסקות השיחות שלך לאחרונה? השיחות שלי סובבות סביב הקמפיין שאני עושה לקבוצת קניוני עופר. נבחרתי כפרזנטורית של קניוני עופר, במסגרת המיתוג המחודש של 19 הקניונים של הקבוצה. אנחנו מצלמים עכשיו פרסומת, תמונות סטילס וסרטונים לפייסבוק, אז אני מדברת הרבה על העבודה ועל הלו״ז של ימי הצילום. אני במיילים, בטלפונים ובסמסים גם על שעות ההסעה שלי להצגות ב״בית ליסין״ וגם על הוויזה שאני מנסה להוציא עכשיו לארצות הברית.

מה הרינגטון שלך? צליל של טלפון רגיל, כזה של פעם. אני לא בקטע של צלצולים שהם שיר, כמו שאני לא בקטע של שיר בהמתנה. אין לי כזה וכשאני מצלצלת למישהו שיש לו, זה נדבק ונתקע לי כל היום. אם זה אחלה שיר, אז יופי, אבל אם זה שיר מעצבן, זה ממש מעצבן!

איזה צליל בחרת כשעון המעורר שלך? אחד הצלילים שאפל נותנים, משהו פשוט. הטלפון שלי הוא השעון המעורר שלי וזה ממש לא טוב כי אני ממש לא רוצה שהוא יהיה לידי בלילה, בגלל הקרינה. זה לא מצחיק, אנחנו הולכים למות מזה.

מה יש בתמונת שומר המסך שלך? יש לי שני שומרי מסך: שומר מסך חיצוני, כשהטלפון סגור, והתמונה שם היא של שלומי ושלי, ובפנים שומר המסך שלי הוא של מאשה, הכלבה שלי כבר 6 שנים.

מה התמונה האחרונה שצילמת? צילמתי אתמול את הקינוחים שאכלתי במסעדת "טוטו". אכלתי שם סתם, לא בגלל אירוע כלשהו, אבל היה טעים מאוד.

התמונה האחרונה שצילמה
"התמונה האחרונה שצילמתי עם הטלפון, קינוחים שאכלתי במסעדה" | צילום: יובל שרף

מי האחרון שצלצל אליך? המפיקה של הצילומים שבהם אני משתתפת היום, כדי להודיע שהם באים לאסוף אותי בעוד חצי שעה.

מי נמצא ברשימת הפייבוריטס שלך לשיחות? ההורים, האחים שלי, שלומי, החברות שלי והסוכנת.

מי שמור לך כ" XXX- לא לענות" ולמה? יש לי כמה מספרים כאלה, אבל האמת היא שאני לא יודעת מי הם בדיוק. אני רק יודעת שאני לא רוצה לענות להם, ושאסור לי לענות כשהם מצלצלים. אני כן יודעת לומר שמדובר באנשים שרוצים ממך דברים, שאת לא רוצה לתת להם.

איך את/ה עונה לטלפון? זה תלוי: אם זה מישהו זר, אני אענה ״הלו״. אבל אם זאת מישהי שאני מכירה אני יכולה להגיד ״הייי״ או ״יפה שלי״.

איך תסיימ/י שיחה בדרך כלל? גם זה תלוי. אין לי משהו קבוע אז כשאנחנו נסיים את השיחה אני אגיד לך תודה רבה ושהיה לי ממש נחמד שדיברת איתי על הבוקר, ולשאר – זה תלוי בקונטקסט.

לכל כתבות המגזין