זגורי אימפריה
"מאז שעברתי מעפולה לתל אביב, אני מדברת עם אמא שלי המון". חן אמסלם | צילום: מתוך האינסטגרם של חן אמסלם
מי בפייבוריטס
"חד משמעית עם אמא שלי. אני מדברת איתה איזה 13 שיחות ביום על כלום ושום דבר: בוקר טוב, מה קורה? אמא יצאתי מהמכון, אמא אני הולכת לאכול, אני רואה טלוויזיה מה את עושה? איפה מאור? (זגורי, יוצר ״זגורי אימפריה״) מתי הוא יגיע? עדכונים שלי אליה ושלה אלי. אנחנו חברות הכי טובות, ממש, ואני מתייעצת איתה על הכל – בחיים המקצועיים וגם האישיים שלי, היא האישה הראשונה אליה אני פונה בזוגיות, בקריירה, בלימודים. תמיד היינו ככה אבל מאז שעברתי מעפולה לתל אביב לפני שנה ושמונה חודשים, זה עוד יותר אינטנסיבי.

הייתי רוצה להגיד שגם בן הזוג שלי הוא מישהו שאני מדברת איתו הרבה בטלפון אבל הוא עובד כל כך קשה שאנחנו יותר בסמסים. אני כן מדברת בטלפון לא מעט גם עם חברות שלי – זוהר חברה שלי מעפולה ועם מרב ניר פז העוזרת הראשית של הסוכנת שלי".

מי שמור כ-XXX- לא לענות?
"(צוחקת). אין לי אנשים כאלה. לאחרונה, בגלל שמתקשרים הרבה אנשים שאני לא מכירה, אני לא עונה לחסומים. אני משתדלת גם לא לענות למספרים שאני לא מכירה אבל אני בדרך כלל לא שומרת מספרים של אנשים אז זה לא מאוד עובד. ביום רביעי ישודר הפרק האחרון לעונה של 'זגורי אימפריה' אז אנשים מתקשרים אלי ושואלים על הסוף של הסדרה. הם גם מצלצלים אלי כדי להחמיא לי ויוצא שאלו שיחות מאוד מוזרות. זה הולך ככה:

-הלו?
-שלום חן! זה מעריצים!
-הי חמודים, מה שלומכם?
-טוב, רצינו להגיד לך שאת מדהימה ומהממת ושחקנית מעולה!
-תודה רבה רבה.
-ביי
-ביי

באחת הפעמים צלצלה מישהי ואמרה לי 'תרשי לי להגיד לך שאת שחקנית ממש טובה ואת מהממת' ואז ביקשה את הטלפון של אייל שיקרצי, שמשחק את אביר. בינתיים זה נחמד לי, זה לא מטריד - אבל בלילה אני שמה את הטלפון על שקט כי אנשים מצלצלים גם בשתיים ושלוש לפנות בוקר, אז אני קמה בבוקר ומגלה שיחות שלא נענו ממספרים לא מוכרים בשעות לא הגיוניות. אני לא אנתק לאף אחד בפנים ואני מעריכה ומכבדת את כל מי שמתקשר. אני לא מתלוננת, הכל בסדר וזה לא בהגזמה".

זגורי אימפריה
"לזגורי אימפריה יש קבוצה של כל השחקנים של הסדרה. קבוצה שכונה" | צילום: מתוך האינסטגרם של חן אמסלם / HOT

חשבת לשנות מספר? "כמה אנשים כבר ייעצו לי לשנות מספר אבל בינתיים זה לא מטריד אותי, זה בקטנה וזה לגיטימי אז אני לא שם. מאיפה יש לאנשים את המספר שלי? לפני שעברתי לתל אביב הייתי כוריאגרפית של מסיבות סיום של בתי ספר אז לאנשים היה את המספר שלי וזה כנראה עובר מאחד לשני". 

שלוש אפליקציות טחונות
"פייסבוק, אינסטגרם, ו-וואטסאפ. בפייסבוק יש לי עמוד אישי משלי אליו אני נכנסת בעיקר כדי לענות על הודעות של אנשים. הגעתי למכסת החברים האפשרית בפייסבוק אז אפשר רק לעקוב אחרי ואנשים שולחים לי הודעות בפרטי ומבקשים שאאשר אותם אז אני כותבת להם שהפייסבוק כבר לא מאפשר את זה ושהם מוזמנים לעקוב אחרי בפייסבוק. הכל פתוח והכל סבבה ואין לי מה להסתיר. אני גם מציעה להם לעקוב אחריי באינסטגרם – אני יותר פעילה שם. בצעירותי הייתי כותבת בפייסבוק גם סטטוסים בקטנה. ׳בצעירותי׳ - זה לא שאני בת 30 או משהו – לא ששלושים זה מבוגר – אני רק בת 23 אבל בכל מקרה – אני בעיקר מעלה לפייסבוק תמונות מהאינסטגרם. חוץ מזה, יש לי בפייסבוק עמוד ששתי בנות מהממות מתפעלות. הוא פועל כבר תקופה אבל אני גיליתי אותו רק לאחרונה ויש שם איזה 18 אלף לייקים – הייתי בשוק! אלו שתי בנות, בנות 15 ו-18 שמפרגנות לי נורא. יצרתי איתן קשר והזמנתי אותן להיפגש כשיהיו בתל אביב. זה המעט שאני יכולה לעשות חוץ מלומר להן תודה.

באינסטגרם שלי אני בקושי יכולה לראות משהו כי יש לי איזה 18 דפי מעריצים וכולם מכריחים אותי בתחנונים לעקוב אחריהם, אז כל הפיד שלי הוא תמונות של עצמי. מצד אחד לא נעים לי לראות את עצמי כל הזמן, מהצד השני המנהלות של העמודים הללו ממש מבקשות. איזה תמונות אני מעלה לאינסטגרם שלי? של מישהי שחשה את עצמה. משתדלת להעלות תמונות שאני יפה בהן, תמונות שאני מתאמנת, מדי פעם תמונת נוף, תמונה עם בן הזוג, עם המשפחה, ארוחת ערב, בילויים – אבל אני לא מהמתוחכמים. בואי נגיד שאני לא יודעת לצלם כמו איתי תורג׳מן. יש לי אינסטה די פשוט ועד לפני חודש הוא לא עניין אותי יותר מדי אבל עכשיו אני רואה שזה משהו שצריך לתפעל אז אני מעלה תמונה או שתיים ביום. לא חושבת על זה יותר מדי.

זגורי אימפריה
"הכל פתוח והכל סבבה ואין לי מה להסתיר" | צילום: מתוך האינסטגרם של חן אמסלם

בוואטסאפ יש לי כמה קבוצות חזקות: 'משפחה 3>' - קבוצה של המשפחה שלי, 'אמסלם אימפריה'- קבוצה של המשפחה מהצד של אבא שלי ויש גם את קבוצת הוואטסאפ 'אבישג זגורי' שזו קבוצה של כל החברות והחברים שלי שהכי מפרגנים לי בעולם. התמונה של הקבוצה הזו היא 'ברוכים הבאים לפרימיירה של זגורי' כי כולם הגיעו לפרימיירה. יש עוד קבוצה פעילה - 'לזגורי יש אימפריה' שזו קבוצה של כל השחקנים של הסדרה. אנחנו מסתלבטים אחד על השני, שולחים תמונות, שבוע טוב, בוקר טוב – קבוצה שכונה".

את לא בטוויטר? "לא אין לי טוויטר. די, אני לא יכולה - כמה אפשר להתעסק בעצמך? צריך להשאיר גם מקום לנפש ולעבודה, גם ככה הפייסבוק והאינסטגרם מפזרות אותי, אז עוד דברים שיטרידו לי את הראש?". 

אפליקציה שיש לכולם ולך אין
"אין לי קנדי קראש או אפליקציות של משחקים בכלל. זה לא מדבר אלי. מה שאני כן משתמשת בו לאחרונה זה האפליקציה של 'אוכל טוב'. התחלתי לאהוב את המטבח עכשיו, להזמין חברים ולבשל אז אני מסתכלת עליה כשאני מכינה ארוחת ערב.

מנת הדגל שאת  מכינה? יש לי פסטה מדהימה עם בטטות קריספיות - כמו ציפס, כוסברה, קשיו, שום, פטריות ושמן זית. חבר שלי אמר שזו הפסטה הכי טעימה שהוא אכל בחיים - והוא אכל פסטות בחייו".

שומר מסך
"תמונה שלי ושל החבר שלי, כשאנחנו בבית מלון בירושלים. יש לי עוד שומר מסך - מונה שלי מהצילומים של 'לאישה' שנורא אהבתי".

זגורי אימפריה
שומר המסך: "תמונה שלי ושל החבר שלי, כשאנחנו בבית מלון בירושלים" | צילום: מתוך האינסטגרם של חן אמסלם

התמונה האחרונה שצילמת
"זה צילום מסך של תמונה שהקאמרי העלו לאינסטגרם שלהם בה מאור עם איתי טיראן, עמרי ניצן, נוכם סמל, אלי ביז׳אווי וגורי אלפי במסיבת העיתונאים להצגת הרפרטואר החדש של הקאמרי. צילמתי לו את זה, כתבתי 'יש לי חבר תותח, אני גאה בך!' ושלחתי לו".

זגורי אימפריה
התמונה האחרונה שצילמתי: צילום מסך של הקאמרי ובה מופיע החבר שלה מאור | צילום: מתוך האינסטגרם של חן אמסלם

איבדת פעם את הטלפון?
"לא, אלוהים ישמור, טפו טפו טפו. אני לא יודעת איך זה קרה שלא, כי אני לא מהשומרות בכלל. הרבה פעמים חזרתי לתאים של שירותים ציבוריים וראיתי את הטלפון שלי על המחזיק של הנייר טואלט אבל איכשהו לא איבדתי".

הקייס
"לא. אני מפילה אותו די הרבה אבל עוד לא מצאתי את הקייס האולטימטיבי, עוד לא התחברתי לשום קייס. זה פשוט שהיה לי אייפון 4 ומרוב שהפלתי אותו הוא כבר התרסק לרסיסים שהתחילו ליפול ממנו, ברמה שממש יצאו ממנו. אז החלטתי שאולי זה לא הרעיון הכי טוב להמשיך להשתמש בו והחלפתי לאייפון 5s. אני לא חולת גאדג׳טים אלא מחכה שהמכשיר שיש לי ימות, אני לא אובססיבית לחדש, זה לא מעניין אותי".

הסמס האחרון שקיבלת
"'סלט וחזה עוף נראה לי סבבה, גם אני אשמח'. החבר שלי שלח לי אותו. הוא אמר לי שחבר שלו תום יבוא בערב והוא בדיאטה אז אמרתי לו שאני רוצה להכין ארוחת ערב ומה בא לו לאכול. ההודעה האחרונה שקיבלתי בוואטסאפ היא בקבוצה 'לזגורי יש אימפריה', יפית אסולין (המגלמת את מירי) ואני הולכות ביום חמישי לבקר ילדה חולת סרטן בבית חולים ויפית אמרה שמי שעוד רוצה להצטרף אלינו מוזמן".

מי האחרון שצלצל אליך?
"השיחה האחרונה בטלפון ושיחה שאני עשיתי לאמא שלי והאחרונה שצלצלה אלי היא חברה מהלימודים שרצתה לספר לי מה שלומה".

יש לך הרינגטון?
"אין לי. לכל החברים שלי, המשפחה, האנשים ברחוב יש את הרינגטון של הסדרה אבל אני עוד לא הורדתי. אני פשוט לא טכנולוגית בעליל והבנתי שצריך לעשות את זה דרך האייטיונז אז אני לא שם אבל עוד יהיה לי את הרינגטון יום אחד". 

ופאנטון? "לא. היה לי אחד לפני איזה ארבע שנים אבל היום זה נראה לי ילדותי".

השעון המעורר
"אני שמה שעון מעורר בנייד אבל יש לי תמיד חרדה לא לקום בזמן אז בסוף יוצא שאני מתעוררת לפני השעון ומכבה אותו. אני לא מהאנשים שמכורים לסנוז, אני קמה מיד. אם אני יוצאת ליום צילום, שזה בארבע בבוקר, אני קמה, מתקלחת, שותה משהו ויוצאת ואם זה יום רגיל אני קמה ובודקת את הטלפון – מתחילה בדרך כלל באינסטגרם וממשיכה משם. אחר כל אני נכנסת להתקלח וממשיכה את היום אבל אני משתדלת לא להיות סביב הנייד כל היום כי אני מרגישה שאני רגע לפני השלב הזה ואני לא רוצה שהמכשיר הזה יוציא אותי מפוקוס.

איך את עונה לטלפון? "אם אני עונה למספר שאני לא מכירה אז אני עונה בפחד: 'הלו?' ואז אני בדרך כלל שומעת קולות של מלא ילדים קטנים אז אני זורמת איתם בשיחה של שתיים שלוש דקות. האמת היא שכתוצאה מזה אני גם מתעסקת הרבה עם המצלמה בימים אלה כי אני שולחת כל היום סרטוני יומולדת לאנשים ששולחים לי מיילים ובקשות בפייסבוק. אני הכי זורמת. את העצבים? את העצבים אני מוציאה על האנשים שקרובים אלי".

איך מסיימת שיחה? "טוב, חיים שלי נדבר כבר".

*הפרק האחרון של "זגורי אימפריה", ישודר ביום רביעי (4 ביוני) בשעה 20:15 ב-3 HOT

יובל דיין: "אני מתייעצת על חיי האהבה בוואטסאפ"

חיטטנו בעוד סמארטפונים של סלבס

>> לכל כתבות המגזין