דונג נווין, יוצר פלאפי בירד
חוזר בגרסה חדשה ופחות ממכרת. מפתח פלאפי בירד - דונג נוין

לאחר תקופה בה אף משחק חדש לא הצליח לכבוש את טבלאות ההורדות בחנויות האפליקציות ואת כל זמננו הפנוי, נראה שבקיץ הקרוב יעשה זאת שוב מי שכבר עשה זאת בעבר - פלאפי בירד. 

רשת CNBC פרסמה הלילה (ה'), כי בשיחה עם מפתח פלאפי בירד, דונג נוין, הוא הכריז כי המשחק יחזור לחנויות בחודש אוגוסט.

לפי הציוצים שפרסמה הרשת, המשחק יעלה לחנויות האפליקציות בגרסה חדשה, שתכלול מצב מרובה-משתתפים שאמור להיות ממכר פחות מהמשחק המקורי. הסיבה לכך היא טענתו של נוין כי המשחק המקורי היה ממכר מדי וגרם למשתמשים רבים לשקוע בו לזמן רב ואף להגיב באלימות לכשלונות במשחק.

עוד סיפורים, סרטונים ותמונות בפייסבוק של NEXTER

עוד ב-NEXTER:

בנוסף, הזכיר נוין כי הוא עובד על מספר משחקים חדשים, וחשף כי אחד מהם יכיל אדם שקופץ בין בניינים - ז'אנר קלאסי של משחקי מחשב שטרם יובא באופן מוצלח למכשירי מגע כגון סמארטפונים וטאבלטים.

כזכור, המשחק של נוין, שנוצר במהלך סוף שבוע אחד בבית הוריו, עלה לחנות באפריל 2013 והפך לוויראלי בחודשיים האחרונים של השנה. ההצלחה הפתאומית שלו לאחר זמן רב בחנויות וללא הסבר הגיוני עלתה למפתחו ביוקר, כאשר החל לקבל תגובות רבות שסיפרו על שחקנים מכורים שהפסיקו לדבר עם אנשים מרוב עיסוק במשחק ואף שברו את הסמארטפונים שלהם עקב תסכול מאי הצלחתם לעבור את שלבי המשחק השונים. בעקבות כך, בפברואר האחרון הוסר המשחק מהחנויות.