נערה צרפתייה בת 14 שנחטפה, הוכתה ועברה אונס קבוצתי על ידי שני גברים שכלאו אותה בדירה, חולצה לאחר ששוטרים במרסיי הצליחו לאתר אותה באמצעות ה-GPS באפליקציית הסנאפצ'ט בטלפון שלה.

על פי הדיווחים בצרפת, אחד החשודים, גבר בן 26, הציע לה טרמפ לאחר שברחה מביתה בשבוע שעבר, ופיתה אותה להיכנס לדירה. הצעיר וחשוד נוסף, גבר בן 64, הכריחו אותה לעשן חשיש ולאחר מכן אנסו אותה בתורות.

הוריה של הנערה הזעיקו את המשטרה לאחר שבתם שלחה להם הודעה מבוהלת באינסטגרם, בה הסבירה להם שנחטפה והוכתה והיא אינה יודעת היכן היא נמצאת. השוטרים הצליחו לאתר את הטלפון של הילדה בת ה-14 באמצעות GPS באפליקציית סנאפצ'ט, שהוביל אותם לבית מגורים באחד מהרובעים של מרסיי. 

הנערה התבקשה להפעיל את מיקומה בסנאפצ'ט כדי לאפשר למשטרה לאתר אותה. היא שמרה על קשר עם השוטרים באמצעות הודעות טקסט כשהם התקרבו לדירה, משום שנמנעה מלדבר בקול מחשש להעיר את החוטפים שלה.

לאחר שהמשטרה מצאה את בניין הדירות הנכון, הם דפקו על כל אחת מהדלתות עד שהנערה סימסה "כן" כדי לאשר שהשוטרים מצאו את הדירה הנכונה ברובע קבוצ'ל של מרסיי. אחד החשודים ניסה למחוק ראיות מהטלפון שלו כאשר המשטרה נכנסה לבניין.

הקורבן נמצאה תחת השפעת סמים ואושפזה לקבלת טיפול חירום. מאוחר יותר היא עברה בדיקה רפואית, שאישרה כי יש לה "פציעות אנאליות", כך דיווחו כלי תקשורת מקומיים.

שני הגברים נעצרו והואשמו באונס קטינה, אך טענו שהמין היה בהסכמה. המתבגרת, שסיפרה למשטרה שהיא נאלצה לבצע מין אוראלי, נלקחה לבית החולים לקבלת טיפול בהלם ולאחר מכן חזרה לביתה לחיק משפחתה.

שוטרת ממרכז הפיקוד והמידע של מרסיי היא זו שהעלתה את הרעיון להשתמש בסנאפצ'ט כדי לאתר את הצעירה בת ה-14 - כך נמסר מהמשטרה, שתיארה את המקרה כ"נדיר" ו"ייחודי".

"החילוץ הזה התאפשר בזכות סנאפצ'ט, אבל בעיקר בזכות הרעיון המצוין של השוטרת, שבלעדיה שום דבר לא היה מתאפשר", מסר בכיר ברשויות אכיפת החוק. "סנאפצ'ט לבדה לא הייתה מאפשרת את מעצרם של האנשים האלה".