בא לשכונה בחור חדש: אחת מחברות האודיו הטובות בעולם הכריזה על זוג האוזניות הראשון שלה. סונוס, אותה הכרנו בעיקר בזכות הרמקולים ומקרני הקול האיכותיים שלה, הודיעה היום על השקת הסונוס אייס (Sonos Ace) - האוזניות הראשונות שלה, ובכך היא נכנסת רשמית לתחרות הקשה בתחום עם סוני, בוס ואפל.

אוזניות סונוס אייס Sonos ace (צילום: יחצ)
אוזניות סונוס אייס Sonos ace | צילום: יחצ

הסונוס אייס הן אוזניות Bluetooth Over-Ear (או כפי שאנחנו אוהבים לקרוא להן - אוזניות קשת) שכוללות אודיו מרחבי, ביטול רעשים אקטיבי (ANC) עם Aware Mode (מצב שקוף). בנוסף, סונוס מציגה חוויית קולנוע ביתי באמצעות טכנולוגיית TrueCinema החדשה, המאפשרת מעבר מהיר מהסאונד בר ARC (ובעתיד דגמים נוספים) של סונוס לאוזניות בלחיצת כפתור, וזאת מבלי לוותר על האיכות של האודיו המרחבי עם Dolby Atmos. חווית הסרט ממשיכה עם מעקב ראש דינמי (למשל אם תטו את הראש לכיוון מסוים, הדיאלוג מהסרט יישאר מהכיוון של הטלוויזיה למרות שאתם עם האזניות). בהמשך השנה, טכנולוגיית ה-TrueCinema של סונוס תמפה במדויק את החלל שלכם לכדי עיבוד מערכת סראונד שלמה, שלפי החברה תגרום לכם "לשכוח שאתם עם אוזניות".

אוזניות סונוס אייס Sonos ace (צילום: יחצ)
אוזניות סונוס אייס Sonos ace | צילום: יחצ

חוזקה נוספת של האוזניות היא חיי הסוללה והטעינה המהירה שלהם, על פי החברה (עדיין לא בדקנו בעצמנו) האוזניות מחזיקות 30 שעות עם מצב של ביטול רעשים. אם נתקעתם בלי סוללה, החברה מבטיחה ש-3 דקות של טעינה יספיקו לכם להאזנה של של 3 שעות שלמות. 

גם העיצוב של האוזניות הוא סיבה טובה לרכוש אותן, למרות שמדובר במשהו סובייקטיבי. כפי שניתן לראות בתמונות, העיצוב של הסונוס הוא מינימליסטי עם הדגשה של מתכת בגימור מט אלגנטי. הדגם החדש מורכב מחומרים קלים, וברגע ששמים אותם על האוזניים מרגישים בנוחות עליה מדברת החברה. כרית האוזן עשויה מ- memory foam רך עטוף בעור טבעוני, בעוד שרצועת הראש וכוסות האוזניים ניתנות להתאמה אישית' מסתירות את הציר ויוצרות את האיטום האקוסטי. גימיק נוסף של האוזניות הוא כריות האוזניים, שמורכבות באופן מגנטי מה שמאפשר ניקיון טוב יותר. 

אוזניות סונוס אייס Sonos ace (צילום: יחצ)
אוזניות סונוס אייס Sonos ace | צילום: יחצ

"המעריצים ביקשו מאיתנו במשך שנים להביא את חוויית הסונוס לאוזניות - וידענו שהכניסה הראשונה שלנו לקטגוריה חייבת לכלול את החדשנות ואת חווית הסאונד שהחברה כל כך מפורסמת בזכותן", אמר פטריק ספנס, מנכ"ל סונוס והוסיף, "ה-Ace ממנפות את כל מה שלמדנו במשך שני עשורים כמובילת אודיו, וזאת כדי להביא סאונד מדהים, עיצוב מלוטש ונוחות ארוכת שנים לאחת מקטגוריות האודיו הגדולות והפופולריות ביותר בעולם".

אוזניות סונוס אייס Sonos ace (צילום: יחצ)
אוזניות סונוס אייס Sonos ace | צילום: יחצ

הסונוס אייס יהיה זמין בישראל החל מה-5 ביוני במחיר של 1,999 ש"ח ובמכירה מוקדמת עד לתאריך זה במחיר של 1,799 ש״ח באתר באג. 

בנוסף, סונוס משיקה גם את הרמקול הנייד החדש שלה, ה-Roam 2 שהוא בעצם חידוש של ה-Roam המוכר. לרום 2 יש חיי סוללה של עד 10 שעות של השמעה רציפה בטעינה אחת (על פי החברה), הוא עמיד בפני אבק ועמיד למים לחלוטין עם דירוג IP67 והסאונד המוכר של החברה. 

רמקול Roam 2 רום 2 (צילום: יחצ)
רמקול Roam 2 רום 2 | צילום: יחצ

Roam 2 זמין למכירה בישראל החל מיום 20 ליוני במחיר של 799 ש"ח ובהזמנה מוקדמת במחיר של 749 ש״ח עד לתאריך זה באתר באג.