סוף סוף זה קורה, לאחר אינסוף עדכונים בוואטסאפ מגיע אלינו העדכון ההכרחי, שלא ברור איך לא קרה עד היום - יציאה שקטה מקבוצות. לאחר ההכרזה האחרונה של מארק צוקרברג על קהילות בוואטסאפ, כבר ידענו מדיווחים בחו"ל שהאפשרות לצאת מקבוצות בשקט נמצאת בפיתוח. היום, סוף סוף אפשר ללמוד עוד משהו הודות לצילום מסך בנושא.

כאשר תרצו לצאת מקבוצת וואטסאפ, אנשים אחרים לא יקבלו על כך הודעה בצ'אט. רק מנהלי קבוצה יוכלו לראות מי יוצא מהקבוצה, אבל אחרים לא. מה זה אומר? כאשר אתה יוצא מקבוצה, בדרך כלל נוספת הודעת מערכת בצ'אט כדי ליידע את כל המשתתפים שיצאת מהקבוצה: מידע זה יופיע רק למנהלי הקבוצה בעתיד. יש להודיע למנהלי קבוצות תמיד על מה שקורה בקבוצות שלהם, לכן יש צורך להראות להם מי יצא מקבוצה.

שימו לב שלמרות שהצילום מסך נלקח מגרסת הבטא בדסקטופ, התכונה תשוחרר כמעט בוודאות בגרסת הבטא של וואטסאפ עבור אנדרואיד ו-iOS בעתיד. אבל כרגע התכונה נמצאת בפיתוח בגרסת הבטא של הדסקטופ בלבד, והיא מתוכננת לצאת למשתמשים בעדכון עתידי. 

כאמור אם הניסוי ייחשב להצלחה, ואין באמת סיבה לחשוב שלא, מטא תוסיף את התוכנה לוואטסאפ בכל הגרסאות וגם אנחנו נוכל ליהנות מהאפשרות לצאת מקבוצות עבודה או חברים מבלי "לטרוק את הדלת" מאחורינו ולייצר דרמה.