האם גם אתם הבחנתם בתקלה מוזרה באינסטגרם? משתמשים ברחבי העולם מדווחים שהם לא מצליחים לחפש האשטאגים ומיקומים כשהם גולשים דרך המחשב; כל ניסיון לחפש האשטאגים או ללחוץ עליהם בפוסטים השונים מוביל לשגיאה 501. התקלה החלה ככל הנראה לפני שלושה ימים, אך אינסטגרם לא מסרה שום הצהרה בנושא.

חלק מהדיווחים על התקלה הגיעו ישירות ל-NEXTER, וניתן למצוא להם אישוש גם באתר Downdetector.com. לפי האתר, שמתעד דיווחים על תקלות ומאפשר להציג אותם גם על מפה אינטראקטיבית, אין שום בעיה בשירותים של אינסטגרם – אך תגובות הגולשים מוכיחות אחרת. 

תקלה בגרסת הווב של אינסטגרם (צילום: צילום מסך, Downdetector.com)
האזורים שבהם מורגשת התקלה | צילום: צילום מסך, Downdetector.com

"ההאשטאגים והמיקומים לא פועלים כבר 48 שעות. אני מאמינה שהם פשוט השביתו את התכונות האלה. הכל התחיל כשהם השיקו את גרסת האינטרנט של רילס", נכתב באחת התגובות באתר Downdetector.

אם אתם לא משתמשים עסקיים, כנראה שלא תרגישו את התקלה. אבל אם אתם משתמשים באינסטגרם לפרנסתכם, מדובר במטרד לא קטן. "36 שעות של תקלה 501 כשמנסים להיכנס להאשטאגים. עדיין לא יכולים לחפש האשטאגים בגרסת הדסקטופ ויש לנו חשבון עסקי. באיזשהו שלב פייסבוק ואינסטגרם יצטרכו להפנים שעליהם לתת שירות לקוחות, במיוחד עבור לקוחות עסקיים שמפרסמים בפלטפורמה".