רוביו (Rovio), מפתחת סדרת המשחקים אנגרי בירדס (Angry Birds) משיקה משחק חדש בסדרה, אולם הפעם ובניגוד לגרסאות המשחק הקודמות, תצטרכו להפעיל את המוח.

המשחק החדש, Angry Birds Action שמו, שהושק לקראת יציאתו של סרט הציפורים הכועסות לאקרנים בקרוב, שונה משאר משחקי הסדרה. גם הפעם נצטרך להעיף את הציפורים (אבל לא באוויר), כשעליהן יהיה לנווט את דרכן, לאסוף ולפגוע בביצים הזהובות המסתתרות במהלך המסלול, שמעוצב כמעין לוח פינבול. בנוסף, רוביו מצטרפת גם היא לטרנד המציאות הרבודה וניתן יהיה אף לשלב דמויות אחרות שישתתפו בו זאת ע"י סריקת קודי QR מהמשחק עצמו בכרטיסיות BirdCodes שיחולקו בחנויות ברחבי הארה"ב.

עוד ב-TGspot

הניווט במשחק מתבצע בדומה לדורות המשחק הקודמים, אלא שהפעם הציפורים יתגלגלו על הקרקע וינסו לאסוף כמה שיותר ביצים בזמן בלתי מוגבל – תוך כדי התחמקות ממכשולים שניצבים על הקרקע. בניגוד למשחקים הקודמים של המשחק בהם קיימים שלוש פסילות, כאן אין הגבלה על מספר הפעמים בהן ינסה המשתמש לאסוף את הביצים. כמו כן, בעת השבוע הראשוני של הקרנת הסרט יוכלו המשתמשים לפתוח עולמות אחרים ושונים לגמרי במשחק עצמו על ידי סריקת קוד ה-QR שיופיע בסמוך לכתוביות בסוף הסרט.

 הסרט Angry Birds בגרסתו המצוירת צפוי לצאת ב-13 במאי 2016 ברחבי ארה"ב והוא יוקרן באותו השבוע גם בבתי הקולנוע בישראל.

להורדה iOS | אנדרואיד 

פורסם במקור ב-TGspot