מסתבר שגם עונש מאסר של עשר שנים לא ירתיע את מי שרוצה להרוויח כמה גרושים על חשבון פרטיותן של סלבריטאיות הוליווד – אחרת, קשה להסביר מדוע הן שוב נאלצות להתמודד עם דליפה של תמונות עירום שנגנבו מהניידים והמחשבים שלהן.

האתר "באזפיד" פרסם לראשונה הלילה את הידיעה לפיה מאות תמונות של סלבריטאיות, ביניהן ג'ניפר לורנס, קירסטן דאנסט, קייט אפטון, כריסטין ריטר, אריאנה גראנדה, ויקטוריה ג'אסטיס ורבות אחרות דלפו לרשת ועלו לאתר 4Chan.

התמונות נגנבו הודות לדליפה בענן של "אפל" ופורסמו באתר בניסיון להרוויח ביטקוין, מטבע וירטואלי בעל ערך רב. ההאקר התרברב כי ברשותו סרטוני וידאו של ג'ניפר לורנס בעירום וכן יותר מ-60 תמונות סלפי שלה.

עוד ב-mako סלבס:

מלבד התמונות שכבר דלפו לאתר, פורסמה ברשת גם רשימה של מפורסמות אחרות שתמונותיהן ייחשפו בקרוב – ביניהן קים קרדשיאן, ריהאנה ומרי קייט אולסן, אבריל לאבין והילארי דאף. לא ממש מפתיע, בהתחשב שהשתיים הראשונות נוהגות להתפשט בכל הזדמנות ולפרסם תמונות סלפי בעירום גם בלי שאף אחד יגנוב אותן.

בעוד שדובריהן של גראנדה וג'אסטיס טוענים כי התמונות הן זיוף, דובר מטעמה של לורנס פרסם תגובה רשמית ואישר את אמיתותן: "זו הפרת פרטיות בוטה. יצרנו קשר עם הרשויות ונתבע כל אדם שיפרסם את התמונות הגנובות של ג'ניפר לורנס".

זו כמובן לא השערורייה הראשונה שמערבת תמונות עירום גנובות של איי-ליסטיות: רק לפני שנתיים נשפט ההאקר כריסטופר צ'אני, שגנב את תמונותיהן של סקרלט ג'והנסון ומילה קוניס, למאסר של עשר שנים. המסקנה? זה הזמן לעבור לפולארויד.

 

קייט אפטון בסרט האישה האחרת (צילום:  AP)
לא שבדרך כלל היא ידועה בצניעותה. קייט אפטון | צילום: AP

קים קרדשיאן  (צילום: Splashnews, splash news)
עוד מישהי שידועה בצניעותה. קים קרדשיאן | צילום: Splashnews, splash news

צפו בתצוגה השנתית של קסטרו

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +