אחד הסרטונים הכי פופולריים אי פעם ביוטיוב, שזכה עד כה ליותר מ-875 מיליון צפיות, קיים באתר מאז שנת 2007: מדובר על סרטון ביתי בשם ״צ׳רלי נשך את האצבע שלי״ בו מככבים הארי דייויס קאר בן ה-3 וצ׳ארלי דייויס קאר בן השנה, צמד אחים מבריטניה שהפכו מאז לתופעת רשת.

בסרטון, שהועלה על ידי ההורים של השניים, מחזיק הארי את צ׳ארלי ומשחק עם האצבע שלו בסמוך לפה של הפעוט. אלא שאז צ׳ארלי נושך את האצבע, ומה שנראה בתחילה כמו משחק ילדים חביב ומלא צחוקים הופך לזעקת כאב של צ׳ארלי ולמשפט השגור שהפך לכותרת הסרטון – "צ׳ארלי נשך את האצבע שלי״.

אמם של הילדים, שלי, מספרת שלא האמינה עד כמה מהר הפך הסרטון הביתי שצילמה לתופעת רשת. ״סוזן בויל מעולם לא קיבלה את מספר הצפיות שאנחנו קיבלנו״, היא אומרת, ״הסרטון הגיע לרשת של תלמידי אוניברסיטה בארה״ב ומשם הפך לוויראלי. אני חושבת שהמבטא הבריטי סייע בלהפוך אותם לתופעה עולמית״.

הוריהם של הילדים החלו להרוויח סכומים של עשרות אלפי פאונדים כתוצאה מעסקאות של חסויות ופרסום, ואפילו הוציאו ליין של מרצ׳נדייז, והצליחו לקנות לעצמם בית חדש. האב האוורד מודה שחשש בתחילה מהפרסום הרב, ואמר בראיון כי יש לא מעט אנשים רעים שינסו לנצל את הילדים הללו – ״כשהם יגיעו לגיל 18 הייתי רוצה שהם יסתכלו אחורה ויחשבו ׳אוקיי, יש לי משהו בחיים שהוא יותר ממה שהייתי בזמן שהופעתי בסרטון׳״.

כעת, 13 שנה לאחר מכן, הארי בן ה-16 וצ׳ארלי בן ה-14 העלו סרטון חדש בו הם משחזרים את אותה תקרית באתר הבריטי Ladbible, ותוכלו לראות אותו כאן.

צ׳ארלי, אגב, הפך בינתיים לכוכב יוטיוב, טוויץ׳ ואינסטגרם בכוחות עצמו, כאשר רבים עוקבים אחרי הערוצים שלו בו הוא מעלה סרטונים של עצמו משחק במשחקים. השניים שחזרו את הסרטון גם לפני שלוש שנים, לציון עשור לתאריך העלאת הסרטון המקורי:

קלאסי.