האם בקרוב נראה איירפודס חדשות? סוכנות הידיעות "בלומברג" דיווחה הבוקר (שני) שאפל עובדת על שני דגמים חדשים: איירפודס 3 שיחליפו את דגם הכניסה של האוזניות האלחוטיות, ודור חדש לאיירפודס פרו שיזכיר בעיצובו את אוזניות הדגל של המתחרות. לפי גורמים המעורים בפרטים, אפל תשיק באותה ההזדמנות גם אוזניות קשת (over-ear) ראשונות תחת מיתוגה.

לפי הדיווחים, איירפודס 3 יושקו במחצית הראשונה של 2021. בדומה לאיירפודס פרו הנוכחיות, הן יהיו קצרות יותר ויגיעו עם אטמי סיליקון. הדגם החדש צפוי להראות שיפור גם בחיי הסוללה, אך לא יכלול תכונות שמאפיינות את דגם הפרו, כמו סינון רעשים מתקדם.

האיירפודס פרו צפויות לעבור אף הן מתיחת פנים, כשהפעם מדובר בשינוי עיצוב דרמטי במיוחד: לפי הדיווחים, הן יהיו עגולות יותר ואפל תיפטר מהסרח העודף שבולט מחוץ לאוזניים, כך שהן יזכירו בעיצובן את אוזניות השעועית של סמסונג.

מאז שהושקו בשנת 2016, האוזניות האלחוטיות הפכו לאחד מלהיטי המכירות הגדולים של קופרטינו; מחלקת המוצרים הלבישים של אפל, שכוללת את האיירפודס, הניבה הכנסות של 6.5 מיליארד דולר רק ברבעון האחרון. מדובר בעלייה של 70% ביחס לתקופה המקבילה לפני שנתיים, ואנליסטים צופים שהמכירות יעלו בעקבות החלטתה של אפל שלא לכלול אוזניות חוטיות באריזות של דגמי אייפון 12.

מלבד רענון קו האיירפודס, אפל צפויה להשיק אוזניות קשת (over-ear) יוקרתיות; אותן אוזניות כיכבו בחודשים האחרונים בחרושת השמועות, אך לא הוכרזו בשני האירועים שערכה אפל בחודשיים האחרונים. לפי בלומברג, התכנון היה רצוף בקשיים הנדסיים, כשקופרטינו נאלצה לדחות את ההשקה מספר פעמים בשנתיים האחרונות. לפי הדיווח, אפל תכננה להתחיל בייצור האוזניות לפני מספר שבועות, אך נאלצה לחזור בה בעקבות כשלים תכנוניים הנוגעים לקשת עצמה. עוד דווח כי אפל תכננה לכלול משטחי מגע רחבים בצדי האוזניות, אך נאלצה להקטינם.