אישה מפלורידה שבארה"ב, שהוחזקה כבת ערובה על ידי בן זוגה, הצליחה להזעיק את המשטרה בדרך מקורית מאוד: היא הזמינה פיצה והוסיפה בהערות, לצד התוספות, בקשה להזעיק את המשטרה.

אין תמונה
פפרוני, שום ושוטרים. פיצה של פיצה האט

שריל טרדוויי רבה ביום שלישי האחרון עם בן זוגה, אית'ן ניקרסון (26), ש"החרים" את הסמארטפון שלה, שלף סכין והכריח אותה לאסוף יחד איתו את ילדיה מבתי הספר ולהסתגר בביתה. הוא המשיך לאיים על כל הארבעה בעזרת הסכין בעוד הוא צורך סמים, עד שטרדוויי הצליחה לשכנע אותו לאפשר לה להזמין פיצה מסניף פיצה האט הסמוך בעזרת האפליקציה של החברה. אך פיצה היה הדבר האחרון שחשבה עליו.

מנהלת הסניף, קנדי המילטון, סיפרה לתקשורת המקומית: "(בהזמנה) היה כתוב 'הצילו! שלחו אלי את המשטרה', והיתה שם הזמנה לפיצה ולמטה היה כתוב '100 בת ערובה הצילו'". היא סיפרה כי זיהתה את שמה וכתובתה של הלקוחה הקבועה ו"מייד קראנו למשטרה". אלוניה הוק, העובדת שקיבלה את ההזמנה, סיפרה: "הייתי סוג של מפוחדת בשביל האדם הזה".

בזכות עובדי פיצה האט, שזיהו את הקריאה לעזרה בתוך הזמנת הפיצה עם פפרוני ושום, הגיעה המשטרה לביתה של טרדוויי. היא הצליחה לחמוק מהבית יחד עם אחד מילדיה אך שני האחרים חולצו רק לאחר 20 דקות של משא ומתן בין מומחי החטיפות של המשטרה לניקרסן, שנעצר ונאשם בתקיפה בנשק ללא כוונה להרוג, החזקת שבויים ושני סעיפים נוספים.