השמועות לגבי הדור הבא של האוזניות האלחוטיות של אפל צוברות תאוצה. הפעם, האתר הסיני 52audio חשף תמונה שמציגה, לכאורה, את הדור הבא של האוזניות ומארז הטעינה שלהן.

לא מדובר בפעם הראשונה שהאתר מפרסם תמונות של "הדור הבא של האיירפודס". בחודש נובמבר פרסם האתר "צילום רנטגן של האוזניות", אך זה התברר לאחר מכן בתור הדור הנוכחי של האוזניות איירפודס פרו. הפעם, כך מדווחים באתר MacRumors, התמונה שפורסמה אתמול (שבת) דווקא מתיישבת היטב עם מה שאנחנו כבר יודעים על הדור השלישי של האוזניות.

הדור הבא של האיירפודס (צילום: צילום מסך מתוך 52audio)
הדור הבא של האיירפודס | צילום: צילום מסך מתוך 52audio

לפי סוכנות הידיעות בלומברג, הדור השלישי של איירפודס "ישאב השראה" מאוזניות הפרו הנוכחיות: הדגם יגיע עם מתאמי סיליקון לאוזניים ועם משטחי מגע, ואפל תיפטר מסרחי העודף הלבנים ("גזעים"). יחד עם זאת, האוזניות לא יכללו סינון רעשים אקטיבי (ANC).

לפי הדיווח האחרון של 52audio, האוזניות יכללו תכונות נוספות מהדגם היקר יותר, כמו מערכת שמטרתה להפחית את הלחץ על האוזניים בשימוש ממושך, ומנגנון Spatial Audio (אודיו היקפי). בנוסף, מארז הטעינה יגיע עם נורת חיווי (LED) שמעידה על מצב הסוללה. את מנגנון השליטה באמצעות טפיחות ייתפסו משטחי מגע.

אז מתי נראה את הדור השלישי של האיירפודס? לפי הדו"ח שפרסם האנליסט המוכר מינג-צ'י קואו בנובמבר, אפל תחל בייצור מסחרי שלהן במחצית הראשונה של השנה. לפי 52audio, הן יושקו כבר בתחילת מרץ.