בית המשפט בווסטמינסטר שבאנגליה נאלץ השבוע להתמודד עם תיק מוזר במיוחד: יועצת ניהולית בשם פילפה קופלסטון-וורן, הואשמה בכך שפרצה לעוזרת הקולית אלקסה של האקס שלה והשתמשה בה כדי להפחיד את חברתו הנוכחית ולגרש אותה מהבית.

לפי כתב האישום, פיליפה בת ה-45 הצליחה להשיג גישה למכשיר אלקסה של האקס שלה ממרחק של כ-209 ק״מ, והשתמשה בה כדי להתעלל בחברתו החדשה. בין היתר היא הדליקה וכיבתה את כל האורות בבית באופן פתאומי, ואף שלחה לחברה הודעה בקולה של אלקסה: ״צאי וקחי את כל החפצים שלך איתך״. החברה נבהלה עד כדי דמעות וברחה מיד מהבית בלינקולנשייר.

בנוסף מואשמת פיליפה, המתגוררת בשכונת צ׳לסי שבלונדון, בכך שפרצה גם לחשבון הפייסבוק של האקס שלה, פרסמה שם שיש לו שני ילדים מחוץ לנישואים ואף העלתה לשם תמונות עירום שלו. ״התמונות הללו הפכו לוויראליות, הגיעו עד לפקיסטן והשפיעו על העבודה ועל העסקים שלו״, אמרה התובעת במשפט, ״בהתחשב בכמות האנשים שראו אותן. הוא הרגיש מחולל לחלוטין וזה קרע את עולמו לשניים״.

פיליפה והאקס שלה היו ביחד כשנתיים לפני שנפרדו. כעת היא מואשמת בשני סעיפים של חשיפת תמונות מיניות פרטיות מתוך כוונה לגרום מצוקה. בתחילת החודש הבא ייפתח משפטה ועד אז היא שוחררה בערבות, אך נאסר עליה ליצור כל קשר עם האקס שלה.