סאלח אל-ג'פראווי כבר הפך לדמות מוכרת בכל בית בישראל עם חיבור לאינטרנט וחשבון ברשת חברתית. בתחילת המלחמה הכרנו אותו בתור המשפיען העזתי שהילל את חמאס ביום שארגון הטרור טבח ב-1,400 ישראלים, ולאחר מכן בכה ברחובות כאשר צה"ל החל את ההפצצות על הרצועה.

מאז אותם שני סרטונים, אל-ג'פראווי המשיך לעלות תוכן לפלטפורמות השונות שלו, למרות שעמוד האינסטגרם עם מיליון וחצי עוקבים הוקפא בידי מטא ככל הנראה, וכל פעם אל-ג'פראווי נראה בפעילות אחרת. 

מגוון התלבושות והסיטואציות שבהן הוא נמצא גרמו לאל-ג'פראווי להמשיך להיות בדיחת רשת, כעת יש לו אפילו האשטאג (תג הקבצה) משלו, #MrFAFO. אם תהיתם מה ראשי התיבות אומרים, אז תרגמו לבד את זה: F%Ck around, find out, מונח מוכר בתרבות האמריקאית שאפשר לתרגם בעברית ל"מי שמתעסק מתרסק". הכוונה היא כמובן לשמחה שלו ב-7 באוקטובר אל מול הבכי שלו בזמן התגובה הישראלית.

אל-ג'פראווי העלה בחודש הזה מספר רב של תמונות וסרטונים, ובהם הוא נראה מבצע מטלות שונות ומשונות. פעם הוא לבוש כעיתונאי, פעם הוא טכנאי רנטגן, פעם הוא בכלל פצוע וכמה ימים אחרי כן הוא שר שירים - בקיצור אדון אל-ג'פראווי הוא בעל יכולות רבות וכנראה הכישרון הכי גדול שלו הוא משחק.

המשפיען העזתי אפילו הצליח לעבוד על BBC, הניו יורק טיימס וגם על CNN, לא שזה כל כך קשה בימינו, שהתייחסו לסרטון שלו כאל דיווח רציני מעזה. כמובן לאחר מכן הם נאלצו לספוג לא מעט ביקורת על כך.

בניגוד לאותם ערוצי חדשות, דווקא בטלוויזיה הגרמנית הקדישו קטע מיוחד לעלילותיו של MrFAFO, והציגו אותו בשלל התפקידים השונים שהוא משתתף בהם בתעמולה הפלסטינית.

באופן כללי ישנו ז'אנר (סוגה) קולנועי חדש שנולד בחודש האחרון והוא נקרא Pallywood, הלחם של Palestine ו-Hollywood, ממש כמו הגרסה ההודית לתעשיית הסרטים, אבל עם הבדל גדול - בפאליווד יוצרים תעמולת כזב על מה שקורה בעזה וביהודה ושומרון, ובעזרתה מטים את דעת הקהל בעולם.

כפי שכבר הבנתם, לאונרדו דיקפריו של פאליווד הוא לא אחר מאשר חברנו - אל-ג'פראווי - בזכות מגוון התפקידים שגילם. חלק מהגולשים הישראלים אפילו יצרו לו מחווה קולנועית ולקחו את שלל התפקידים שלו ואיחדו אותם לסרטון עם מוזיקה וסגנון אומנותי של הסדרה "בוורלי הילס 90210".

אם חשבתם שאל-ג'פראווי יברח מערוצי המיינסטרים הישראלים, רק תחכו להיום בערב. אלי פיניש כבר הכין חיקוי שלו ל"ארץ נהדרת" ("ארץ נלחמת"), שתשודר הערב בקשת 12.

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎ארץ נהדרת‎‏ (@‏‎eretznehederet‎‏)‎‏

נקווה שאל-ג'פראווי כבר הפך למפורסם מספיק כדי שהעולם יבין שמדובר בשחקן שמחליף תפקידים לפי הצורך של התעמולה הפלסטינית. בכל מקרה נראה שהגולשים הפרו-ישראלים ישמחו להמשיך לעקוב אחריו ולצחוק על התכנים שהוא מעלה.