אם חשבתם שרק בישראל המחירים עולים כל הזמן - אתם טועים. מגמת ההתייקרות של מוצרים, ביניהם מוצרי מזון, מעסיקה הרבה אנשים בעולם. למשל זוג אחיות תאומות בנות 8 בלבד מהעיר ברנלי שבאנגליה, שהתגובה שלהן למחיר שביקשו מהן עבור גלידה הפכה לוויראלית ומבטאת את ההרגשה שלנו בכל ביקור בסופר.

התלונות של הילדות בעלות המודעות הכלכלית הגבוהה על "מר וויפי", סוג של גלידה אמריקאית, הגיעו בעקבות המחיר הגבוה של יותר מ-5 דולר לכל גלידה. השתיים החליטו להוציא את הכעס שלהן החוצה, ודודה שלהן הצליחה לתפוס את זה בווידאו.

"בנות, מה קרה עכשיו?", שואלת קאריס למברט, הדודה של הבנות, בתמימות. "יש שם אוטו גלידה שמוכר שתי גלידות ב-9 ליש"ט (11.43 דולר) - תשעה פאונד מחורבנים עבור שתיים", אומרת מארני בזעם, במבטא בריטי מופלא.

@karislambert Cost of living really taking its toll on marnie  #foryou #fyp ♬ original sound - Karis Lambert

"9 ליש"ט - הוא לא יגיע לשום מקום עם זה, הוא צריך לדעת", המשיכה המבקרת החריפה, והציעה שישקול לגבות פאונד אחד או שניים במקום.

מארני הוסיפה שהמוכר לוקח רק כרטיסי אשראי בזמן שהיא ניסתה לשלם במזומן. הגולשים כמובן התאהבו בילדה וביקשו עוד ממנה: "האם היא מציעה את שירותיה לפי שעה? יש לי חשבון מים שאני לא מסכים איתו ואני חושב שהיא יכולה להתמודד עם המצב יותר טוב ממני", כתב אחד המגיבים, "מקווה שהיא תמשיך לומר את דעתה כך עד סוף חייה", הגיב אחר. "היא יודעת איך אנחנו מרגישים כשאנחנו הולכים למכולת", סיכם גולש שלישי.

@karislambert The girls live this morning on ITV with Dermot and Alison Hammond! #foryou #fyp #mylahandmarnie #icecreamtwins #2icecreamsfor9pound #thismorningitv #thismorning #dermotoleary #alisonhammond ♬ original sound - Karis Lambert

הסרטון הפך לוויראלי ובתוך פחות משבוע נצפה כמעט 18 מיליון פעמים עם מעל ל-2 מיליון לייקים בטיקטוק. בעקבות זאת הן הגיעו גם לתוכנית הבוקר של ערוץ ITV הבריטי, שם סיפרו שהן נהנות מהפרסום.