האגדה האורבנית מספרת כי בשנת 1895, כאשר הוצג בפריז סרטם של האחים לומייר "רכבת נכנסת לתחנה", אחד מסרטי הראינוע הראשונים בעולם, הצופים בקהל החלו לברוח מהמסך בפאניקה, לאחר שחשבו שהרכבת נעה לכיוונם.

בסטנדרטים של היום, איכות הסרט המקורי, המראה רכבת נוסעת לתחנת רכבת בעיר החוף הצרפתית לה סיוטא, לא הצליחה להשתמר. אולם בזכות נפלאות הבינה המלאכותית, אנחנו יכולים לראות היום את הסרט ברזולוציית 4K. חלק מהפרטים בסרט, למשל ההשתקפויות ברכבת, אפילו נראים כאילו צולמו עם ציוד מודרני.

כל זה מתאפשר הודות לעורך הווידיאו דניס שריהאב, אשר שדרג את הסרט הישן באמצעות אלגוריתמים של בינה מלאכותית, המשפרים את התמונה באמצעות ניחוש מה צריך להיות המידע החסר. לא הכול מושלם, כשמסתכלים מקרוב על כמה מהפרצופים בסרט רואים את הפגמים, אבל בסך הכול מהפנט להסתכל על זה. שריהאב אפילו הוסיף סאונד לסרט האילם במקור, מה שנשמע לא אפשרי - אבל בפועל התוצאה לא רעה בכלל.

זמן קצר לאחר מכן, שריהאב העלה גם גרסה צבעונית לסרט "רכבת נכנסת לתחנה", שלמעשה נראית כמו סרט קצר שצולם בשנות ה-70.

את שחזור הסרט עשה שריהאב באמצעות כלים הזמינים לכולם - תוכנת הבינה המלאכותית Topaz Gigapixel AI לשדרוג ה-4K והוספת הפריימים החסרים והוספת צבע באמצעות DeOldify, תוכנה המבוססת בינה מלאכותית המוסיפה צבע לתצלומים ישנים.