שוד בשידור חי בברזיל: גיימר ברזילאי בשם גילרמה מנזס ממחוז Guaruja שבסאו פאולו, היה בעיצומו של לייב גיימינג ביום שישי האחרון, כאשר לפתע פרצו לחדרו שודדים שהכריחו אותו להסיר את האוזניות שלו והצמידו אקדח לראשו.

אחד מצופי הסטרים ההמומים של הגיימר בן ה-25, אשר ידע מה כתובת המגורים שלו, הזעיק מיד את המשטרה. במקביל עבר גילרמה לחדר אחר יחד עם משפחתו, בזמן ששודד אחר איים עליהם במצ'טה.

"גיימינג זו העבודה שלי ומשלמים לי לשחק", אמר גילרמה, הידוע בכינויו Guixxm, בראיון לרשת חדשות ברזילאית, "אז כשאני מתמקד במשחק אני לא מאפשר הסחות דעת. כך שאפשר לראות בסרטון שאני שם לב לשודד רק כאשר הוא מצמיד לי אקדח לראש. אפילו חשבתי שזו בדיחה של מישהו במשפחה שלי אבל כשהבטתי בפנים שלו הבנתי שזה מה שקורה. הוא גרר אותי החוצה ושם גיליתי את כל המשפחה שלי בחדר".

השודדים הצליחו לגנוב פריטי ערך רבים מהבית כולל תכשיטים וכסף, אבל גילרמה מודה שחשש בעיקר לאביו המבוגר, הסובל ממחלת לב. למרבה המזל, המשטרה הצליחה להגיע לבית בזמן ששני השודדים עוד היו שם. אחד מהם הצליח להימלט אך השני, גבר בן 33, נעצר ונמצא ברשותו אקדח מזויף.

גילרמה אסיר התודה שיתף פוסט בו הוא מודה לעוקביו על כך שהצילו אותו ואת משפחתו: "חברים, הצלתם את החיים שלנו. בגלל שהייתי בשידור חי, המשטרה הצליחה להגיע באמצע השוד. תודה רבה".