כמה זמן אתם יכולים להקפיץ כדורגל בלי שהוא ייגע בקרקע? אנחנו בטוחים שאף אחד מכם לא יצליח לשחזר את ההישג שעלה עכשיו בדעתו במשחק היורו החדש של פייסבוק.

מקפיץ כדורגל בעזרת הנעל (צילום: ShutterStock)
כמה זמן תוכלו להשאיר את הכדור באוויר? אילוסטרציה | צילום: ShutterStock

לכבוד פתיחת אליפות אירופה בכדורגל בשבוע שעבר, החליטה הרשת החברתית להביא את הספורט הפופולארי בעולם לאפליקציית המסנג'ר שלה. החל מאתמול (ד') בערב, כוללת אפליקציית ההתכתבות ושיחות החינם משחק סודי, שבו תצטרכו להקפיץ כדורגל כמה שיותר פעמים בלי שייפול אל מתחת למסך.

כדי להפעיל את המשחק, ודאו קודם שאתם משתמשים בגרסתה העדכנית של גרסת המסנג'ר (אנדרואיד | אייפון). אחר כך, מתוך שיחה עם חבר כלשהו, לחצו על כפתור הסמיילים בשדה הזנת ההודעה ואז על אייקון הכדורגל המוביל לאימוג'ים בנושאי ספורט, בחרו באימוג'י הכדורגל במאגר ושלחו את ההודעה.

לאחר השליחה תוכלו להפעיל את המשחק על ידי נגיעה באייקון הכדורגל שבחלון השיחה. געו בצידו התחתון של הכדור, ואז נסו ליגוע בו שוב לפני שהוא מגיע לתחתית המסך. ושוב. ושוב.

אזהרה: המשחק ממכר, ולא פחות מזה מתסכל. אחרי שבזבזנו עליו את הזמן שהיה לוקח לכתוב את הכתבה הזו על סמך עדויות של אחרים ברשת, אנחנו יכולים להעיד כמה קשה להפסיק לנסות להקפיץ את הכדור ולהתרגז בכל פעם מחדש כאשר הוא חומק מכם אחרי 4 הקפצות בלבד.

אבל אם במקרה שברתם את השיא שלנו, אתם מוזמנים לצלם מסך ולשתף איתנו בפייסבוק.