מריה ז'נג (צילום: youtube)
נפגעה מההאשמות. מריה ז'נג | צילום: youtube

מריה ז'נג, בכירה ביאהו המואשמת על ידי עובדת לשעבר בהטרדה מינית, הגישה אתמול תביעת נגד בה היא טוענת להוצאת דיבה וגרימת נזק נפשי, כך מדווח אתר "מרקיורי ניוז". בתביעת הנגד המפורטת טוענת ז'נג כי האשמות העובדת, נן שי, "מופרכות ולא אנושיות". לדבריה, האשמותיה של שי גרמו לה וליאהו נזק תדמיתי.

שי טוענת כי ז'נג כפתה עליה לקיים עמה יחסי מין בכמה הזדמנויות, וכאשר התנגדה לכך היא הדיחה אותה מתפקיד מנהלת פרויקט וכתבה עליה חוות דעת שלילית. שי טוענת כי לא סיפרה על כך לאף אחד מתוך חשש מפגיעה בקריירה שלה. לדבריה, כשבסופו של דבר התלוננה ליאהו, החברה לא עשתה דבר, אלא הוציאה אותה לחופשה ללא תשלום ולאחר מכן פיטרה אותה.

ז'נג טוענת כי שי, שכעסה על ביקורות שליליות חוזרות ונשנות על עבודתה אשר הובילו לפיטוריה, המציאה את הסיפור כדי לסחוט כסף מיאהו. "שי וז'נג מעולם לא קיימו יחסי מין", נאמר בתביעה. "שי המציאה שקר זה ללא כל מחויבות לאמת וללא מחשבה על הנזק שייגרם לז'נג כתוצאה מהאשמות שווא אלו".

יאהו, לדבריה, בדקה את טענותיה של שי ולא מצאה ראיות להן. החברה ציינה את העובדה שאין תכתובות דואר אלקטרוני, סמס או אחרות בין שתי הנשים ואין עדויות למערכת יחסים זו מצד עובדים אחרים.

לכתבה המקורית ב-TheMarker

עוד ב-TheMarker: