מאז שהאייפון X הציג לעולם את מסך ה-OLED וטכנולוגיית ה-Face ID ב-2017, הטלפונים של אפל לא ממש השתנו במראה שלהם, אך כעת המגזין The Information מדווח על שינוי עיצובי גדול לאייפון חדש בשם "Slim". על פי הדיווח המכשיר יגיע אלינו בשנת 2025 כחלק מסדרת ה-iPhone 17, עם מחיר גבוה אפילו מהדגם היקר ביותר של אפל הנוכחי, האייפון פרו מקס.

כפי שמשתמע מהשם שלו, הדיווח טוען שדגם האייפון החדש הזה הוא "דק יותר באופן משמעותי" מדגמי האייפון הנוכחיים. כמו כן, בעצם יציאתו, תיפסק סדרת האייפון פלוס. לפי The Information, הוא צפוי להיות יקר יותר מדגם הפרו מקס.

האתר 9to5Mac דיווח על שמועה שהגיעה מהאנליסט ג'ף פו מחברת Haitong International, שאמר כי דגמי האייפון 17 החדשים יקבלו עיצוב חדש עם אי דינמי (dynamic island) קטן יותר. אחרי השמועה על עלייה בגודל המסך וכפתור צד חדש עבור האייפון 16 שיושק בהמשך השנה הנוכחית, ה-"Slim" של אייפון 17 יכלול צג בגודל 6.6 אינץ' שנופל בין מסך ה-6.1 אינץ' של הגרסה הקטנה ביותר לבין ה-6.9 אינץ' מסך באייפון 17 פרו מקס (לפחות לפי השמועות). דיווח נוסף מאת האנליסט רוס יאנג טוען שגודל התצוגה החדש יהיה 6.55 אינץ'.

כמו כן, The Information טוענים שעדיין יש מספר עיצובים בבדיקה עבור הדגם היוקרתי החדש, עם מסגרת אלומיניום ומצלמות אחוריות שמותקנות במרכז ולא בצד כמו שהתרגלנו.

למקרה ששכחתם, האייפון 16 עדיין לא הושק והוא צפוי לצאת לאור בחודש ספטמבר באירוע המרכזי של אפל. קצת מוקדם מדי להאמין לדיווחים על איך ייראה האייפון 17 כאשר אנחנו לא יודעים בוודאות מה יהיה באייפון 16, אבל שווה לחכות.