בשעות האחרונות רץ ברשת סרטון מבית קפה באוקלנד, קליפורניה, שבו 3 עובדים מצולמים כשהם מונעים גישה של אישה יהודייה לשירותים, לאחר שהיא התלוננה שהוא מלא בכתובת אנטישמיות. אחד העובדים אף מטיח בה: "אנחנו יודעים שישראל אוהבת להגיד שרכוש הוא שלה". בסופו של דבר, הם מאפשרים לה להיכנס ולצלם את השירותים, שם כתוב על המראה, בין היתר, "ציונות = פשיזם", וקוראים ברקע: "זה לא 1948", "אי אפשר לגנוב רכוש פרטי כמו בישראל", ו"לשחרר את פלסטין".

את הסרטון, שכבר צבר יותר מ-1.7 מיליון צפיות נכון לכתיבת שורות אלו, העלה עמוד הטוויטר StopAntisemitism, שעושה שיימיינג לשונאי ישראל ולאנטישמים בעולם. הפוסט שלו נגמר בקריאה - "צריך לפטר את שלושת העובדים - זה בלתי נסלח!"

בית הקפה המדובר, שנקרא Farley's East, הגיב לסרטון בהודעת התנצלות וכתב: "בתגובה לתקרית האחרונה בבית הקפה בבעלות משפחתית שלנו, אנחנו רוצים להציע התנצלות כנה. גרפיטי של דברי שנאה נכתב בשירותים שלנו. אנחנו לא תומכים בדברי שנאה וזה לא משקף את הערכים שלנו. אחרי שלקוחה השתמשה בשירותים וביקשה לחזור ולצלם את הגרפיטי, בהתחלה מנענו ממנה גישה ואחר כך אפשרנו לה להיכנס ולצלם את הגרפיטי. אנחנו מתנצלים על הטעות ועל המצוקה שנגרמה ללקוחה". עוד הוסיפו כי הסירו את הכתובות הפוגעניות. "אנחנו לא אנטישמים, הערכים שלנו הם גיוון והכלה".

הסרטון עורר, כצפוי, הרבה כעס בקרב הישראלים, ורבים מהם שיתפו אותו. הזמרת איה כורם קראה להוריד את דירוג הגוגל של בית הקפה. כרגע דירוג הכוכבים בגוגל גבוה יחסית ועומד על 4.4. כמוה הצטרפו גולשים נוספים לקריאה.

משתמשים נוספים קראו לכתוב לבית הקפה פארלי ולמחות כנגד האנטישמיות של העובדים:

הפרסומאית והמשפיענית לי מלאך כתבה: "אין עבורם שום משמעות ל-free palestine, חוץ מכך שמבחינתם זה חלק מתרבות ה-woke. הפלסטינים עבורם הם בסך הכל כלי שאמור לגרום להם להרגיש טוב יותר עם עצמם. בגלל זה הם מתכחשים לכל ה'רוע' שמגיע מחמאס, זה לא מתיישר לנרטיב שלהם - אז זה לא קרה. האנשים האלה הם הסוף של אמריקה".

היו שהתייחסו לגיוון האתני של העובדים ולשנאת היהודים שלהם:

יש לציין, שאוקלנד בקליפורניה עלתה לא מזמן לכותרות, לאחר שהופץ סרטון מדיון בעירייה, שהפך לקרקס של אנטישמיות ופייק ניוז, וזכה ליותר מ-30 מיליון צפיות רק בחשבון של העיתונאי שהעלה אותו, ישר עלי. אחד אחרי השני עלו תושבים שטענו שישראל עומדת מאחורי הרצח של ישראלים בשבת השחורה, שלא היו עריפות ראשים, שלא בוצעו מעשי אונס ושמעשי הטבח בתור ניסיון לרצח העם היהודי הוא נרטיב שקרי.