הרווקות התל אביביות בוודאי לא יופתעו לשמוע את החדשות "המרעישות" הבאות: הגברים בעיר מחפשים בעיקר סקס ולא ממש מעוניינים להתמסד.

סקר יחס חיפוש סקס מול חתונה (צילום: google insights)
מתחת לחופה או מתחת לסדינים? | צילום: google insights

בדיקה קצרה במנוע החיפוש google insights מעלה כי הגולשים באזור המרכז מתעניינים פי 25 יותר בתענוגות הגוף מאשר בנישואים. בירושלים, לעומת זאת, החשק המיני קטן הרבה יותר. מספר התושבים בבירה שחיפשו ברשת את המילה 'סקס' מגיע לכרבע בלבד משכניהם באזור המרכז.

מי שכלל לא שולל את עניין הטקס המחייב אלה תושבי הדרום. הגולשים בבאר שבע ובאזור הנגב הקישו הכי הרבה את המילה "חתונה" ביחס לשאר תושבי ישראל. ומה לגבי הצפון הרחוק? שם אמנם לא ממהרים לקנות טבעת ולסגור על אולם, אך יכולים להתגאות בכך שהם במקום הראשון ברשימת מחפשי המונח 'סקס' באנגלית.

חשק מיני ים-תיכוני

ממצא מעניין נוסף ישמח בוודאי את רואה החשבון של קובי פרץ. שמו של הזמר הים-תיכוני האהוב רשם עלייה משמעותית בשבועות האחרונים בקרב גולשים שמוכנים להעביר את יחסיהם לשלב הבא. התמלוגים כנראה בדרך.

סקר חתונה (צילום: google insights)
מי חושב על חתונה? | צילום: google insights

ואם חשבתם שהישראלי המצוי שוטף זימה במיוחד, טעות מרה בידיכם. מסתבר שהמתיחות במזרח התיכון גורמת לשכנינו לחפש פורקן ברשת. הסורים, המצרים והסודנים, כך עולה, מככבים ברשימת עשרת המדינות בהן הקישו את המילה סקס. במקרה שתהיתם, בתואר החרמנים ביותר - מחזיקים הפקיסטנים.