אחד הדברים הקשים ביותר בעולם הוא לאבד מישהו קרוב. לכל אחד יש דרך התמודדות משלו עם אובדן - ויכול להיות שבטיק טוק מצאו דרך חדשה לגמרי, שבימים האחרונים מרגשת מיליוני משתמשים ברחבי העולם.

הטרנד צמח בעקבות טרנד אחר משמח יותר, של שחזור תמונות ילדות, שהביא דווקא לסרטונים משעשעים במיוחד. משתמשי טיק טוק שהרגישו שאינם יכולים לבצע את הטרנד ההוא בגלל אובדן יקיריהם, החלו בטרנד אחר - שחזור תמונה עם האדם או החיה שאיבדו - לבד, כדי להראות את החלל הריק שהותירו אחריהם.

כחלק מהטרנד המשתמשים מצטלמים עם חפצים שקשורים ליקיריהם שאיבדו או משחזרים בלעדיהם תמונות שעשו איתם, כשברקע הסרטונים מתנגנת גרסה איטית של השיר Sleeping at last. בין הסרטונים ניתן לראות בחור צעיר מחזיק גופיית משחק כדורסל של ילד ואז מגלים שהוא לבש את הגופיה בתמונה עם אביו, אבא צעיר שמחזיק כפפה של תינוק ולאחר מכן רואים תמונה שלו עם התינוק שאיבד.

ללא ספק החלק המוזר בכל העניין הוא שהטרנד הפך לאתגר רשת, בו המשתמשים מאותגרים שלא לבכות מהתרגשות מהסרטונים בהם הם צופים. אנחנו באמת לא רוצים לצאת בומרים והבנו כבר שהדור הצעיר עושה את הדברים יותר טוב מאיתנו, אבל אתם יכולים להודות שמדובר באקט מוזר.

צירפנו לכם כמה בשביל שתוכלו להחליט בעצמכם:

@trapavelitre

##repost ##missyousomuch ##sadness ##fyp ##greenscreen ##foryou

♬ i wanna feel - weeping.audios

@andressahcatty

4 meses sem meu filho a dor é imensa ##pain ##fyp ##thistrendsucks

♬ i wanna feel - weeping.audios

@kdhenson

joining the WORST trend on tik tok. I’m sad, we miss you. (repost cause tik tok deleted it??) ##thistrendsucks ##fyp

♬ i wanna feel - weeping.audios

@bezznees

Blessed to have been adopted by this woman. Might have to do a story time! ##fyp ##thistrendsucks

♬ i wanna feel - weeping.audios

@kyleiwang

pap ❤️ 9/7/43 - 4/10/20 I miss you everyday.

♬ i wanna feel - weeping.audios