אחרי הספין אוף המוצלח לעמוד הפייסבוק הפמיניסטי "גברים באוטובוסים" - "שפנפנים באוטובוסים" ("שוב שלפת את הגזר? גועל נפש"), הדוח החליט לנסות את מזלו ופתח דף מתחרה בשם "נשים שמורחות לק באוטובוסים" (לא באמת, אבל אם מישהו ייפתח נצטרף בטוח).

ומה שמזכיר לנו, כבר ניסיתם את החיפוש החברתי שהגיע לפייסבוק? כך זה עובד עם השאילתה (הלא קשורה ל"גברים באוטובוסים" בכלל), שניסינו להזין: 

נשים שצריכות להרגיע בחיפוש חברתי בפייסבוק

 

1. האבולוציה נכשלה, גרסת 2013

הסרטון הבא סותר את עצמו. מצד אחד הוא באורך של 18 דקות שזה נו נו ענק בסטנדרטים של יוטיוב והאינטרנט בכלל, מצד שני, הוא כולל את כל האנשים הטיפשים והפיילים הגדולים של מחצית שנת 2013, עליהם די בנוי כל האינטרט ( חוץ מחתולים). בקיצור צפו וכך תדעו שדרווין צדק.

 

2. התמכרות קשה

הנמלה הזו תעשה הכל בשביל שכטה, אפילו תסחוב בדל סיגריה גדול וכבד ממנה פי מיליון בערך. שמישהו יספר לה שניקוטין הוא גם קוטל חרקים.

 

3. זה נפל כשדפקת את הראש בחתיכת תפאורה?

המוזיקאי האמריקאי Skrillex, שיוצר מוזיקה אלקטרונית השתגע על הבמה ונתקע עם הראש בחתיכת תפאורה. עכשיו הוא יודע איך אנחנו מרגישים כשאנחנו שומעים את המוזיקה שלו.

 

4. הישרדות

הנה אנטילופה עם יצר הישרדות חזק במיוחד. נערות שביקרו בפארק הלאומי קרוגר שבדרום אפריקה הצליחו לתעד איך אנטילופה מזנקת לתוך ג'יפ דרך החלון כדי לברוח משתי צ'יטות רעבות. האנשים שישבו בג'יפ לתוכו קפצה האנטילופה מיהרו לפתוח את הדלת מהצד השני ולשחרר אותה לחופשי.

 

5. תגידו לא! לסרטונים מאונכים

המלחמה נגד סרטונים שצולמו במאונך ממשיכה ועכשיו יש גם המנון: "פשוט הפכו את הטלפון שלכם". אתם יודעים מי אתם.


 

 

6. ווימבלדון אמנם נגמר אבל הגיף הזה יישאר אתכם הרבה זמן

ווימבלדון 2013, גיף
רגע, מה?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. אתה לא תפריע לי

ברדוגו יהיה מרוצה, מירי רגב קצת פחות כי גנבו לה את התהילה. צפו ברמיקס המצוין של נוי אלוש לעימות של השרה לימור לבנת והעיתונאי עמוס בוקר, או כמו שהטיב לתאר את זה הגולש: אלחנן אנונימי: "חחחחחחחחחחחחחחחחחח".


 

ויש גם גיף, השתמשו בו בחכמה

לימור לבנת, גיף
ומה כן?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. החבר הזה יישַן על הספה

אם במקרה הצלחתם לפספס הנה תזכורת. חבר מרושע (אנחנו נקרא לו חבר לשעבר) החליט לעבוד על חברתו (כנראה לשעבר). הוא הכין בובת רוח רפאים בסגנון ה"צלצול", חיבר אותה לטלוויזיה והזיז אותה עם רעשים מפחידים עד שהחברה התעוררה וצרחה תוך כדי שהיא מקבלת התקף לב. הסוף המפתיע של הסרטון, לא הסתיים ברצח או צו הרחקה אלא בחיבוק.

 

9. כמו בסרט

ולסיום: סקסופוניסט טרול החליט לקרוא תיגר לחיים האמיתיים, שלא כמו בסרטים אין בהם מוזיקת רקע, והתלווה לקבוצת שוטרים ברזילאים שהיו בדרך לפשיטה על הפגנה, כשהוא מנגן צלילים דרמטיים משהו.

 

10. בונוס: הצעיר שהכריז בפייסבוק שהוא במערכת יחסים חשב שיקבל תמיכה וקיבל את האינטרנט 

בדיחת פייסבוק

>> בשבוע שעבר: החזה השרוט של הכוכבת הסעיר את הרשת (דוח ויראלי)

>> ולפני זה: תראו: כך באמת נראה גוף של אישה אחרי לידה