גולשי NEXTER נאמנים בפייסבוק בטח זוכרים את פוסט הרגליים - נקניקיות שקיבל עשרות לייקים (99 ליתר הדיוק) וגולש אחד ששאל: "יש פה קניבלים?". עכשיו יש עמוד פייסבוק שלם שמוקדש לסוגייה החשובה הזו. 

הכירו את רגליים שזופות או נקניקיות?, עמוד פייסבוק ישראלי חדש וקיצי (שבין היתר מבוסס על הטאמבלר Hot Dog Legs), שמנסה לחדור לעומק השאלה הפילוסופית ולהבין אחת ולתמיד, האם מדובר בתמונות של רגליים שזופות ודקיקות או שמא נקניקיות מבושלות ושמנמנות. הפעם גם כאמור בגרסת כחול לבן.  

בתיאור העמוד מסבירים את האתגר: "משחק טריוויה ציבורי למען השעשוע הכללי. תעלו תמונות מתאימות ותנסו לנחש האם מדובר בזוג רגליים שזופות או בזוג נקניקיות". הנה כמה דוגמאות. תצליחו לזהות? (ואם לא, לפחות תעלו תמונות משלכם). 

מי שאחראי על העמוד הוא Omrisan, בשיחה עם NEXTER הוא אומר: "ההשראה הגיעה מבחור שמתבדח על הנושא בטאמבלר. החלטתי לפתח את הנושא ולהפוך את זה למשחק טריוויה ציבורי כחול לבן (וכשר). בסך הכל, החשיבה הייתה שבארץ יש אלפי תמונות כאלו שמסתובבות בפייסבוק, ורציתי שתהיה לכולם אפשרות להעלות את התמונות שלהם ושגם ייראו קצת יצירתיות. בקיצור, שאנשים יהנו מדבר שמצד אחד די שטותי ומצד שני פשוט גאוני. לא ציפיתי לכמעט 5,000 לייקים כשפתחתי את הקבוצה שלשום, אבל אני שמח שאנשים התחברו ואנחנו נמשיך עם המשחק".

*התמונות מתוך עמוד הפייסבוק "רגליים שזופות או נקניקיות?"

1.

2. 

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.