יש משהו שהיא לא יכולה לעשות? מריה קארי הצליחה לנצח את אתגר הבקבוק שסוחף את הרשת בימים האחרונים ולחלץ בקבוק מפקק. אלא שבזמן שאומת הרשת עושה מאמצים לפתוח את הפקקים בבעיטה סיבובית, קארי נעזרת בכשרון אחר שלה (ובקצת תעלולים זולים). 

 "מקבלת את האתגר", כתבה קארי והוסיפה את ההאשתג שלו #bottletopchallenge. יש לה כבר 15 מיליון צופים וכמעט מיליון לייקים לסרטון שהעלתה בטוויטר ועוד כמעט 3 מיליון צופים באינסטגרם. והנה תזכורת למי שצריך - איך קארי אוהבת לשיר.

 

View this post on Instagram

New Challenge with #farakickschallenge ! Sending a challenge @jasonstatham @thenotoriousmma @jcvd @jackiechan . Waiting for you video friends . ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ #bottlecapchallenge #farakicks #farakickschallenge #mixedmartialarts #tkd #taekwondowtf #taekwondo #fighter #sidekick #trainning #jeetkunedo #jump #kungfu #kicks #taekwondoitf #каратэ #ткд #martialarts #태권도 #challenge #karate #kickboxer #kickboxing #farakicks #martialartist #blackbelt

A post shared by Master Fa (@farakicks) on

האתגר, שיש לו מאות מיליוני צפיות ברשתות החברתיות, זז נולד לפני שבועיים בחשבון האינסטגרם של פארבי דבלטצ'ין, מדריך טייקונדו.

דבלטצ'ין הדגים שיחרור פקק של בקבוק מים בבעיטות סיבוביות. מאז רבים אחרים הצליחו לשחזר את המהלך, וסובבו פקקים מראשיהם של בקבוקים בדרך יותר מדי מסובכת.

למה לא לתת לכלבים לנסות?

View this post on Instagram

❤ #bottlecapchallenge

A post shared by Mela Harlow (@caramelaxx) on

ככה זה נראה כששני אנשים מבצעים את האתגר בו זמנית

השלב המתבקש של האתגר הוא לא לבצע אותו אחד לאחד, אלא לעשות עליו סיבוב (ראיתם מה עשיתי שם?) באמצעות אפקטים ומשחקי פרספקטיבה

האתגר הזה אמנם מוגבל בזמן, וברמת העניין שלו, אבל לא מוגבל בגיל

View this post on Instagram

Ещё одно видео от нашего подписчика #bottlecapchallenge по-карагандински

A post shared by Караганда | Новости (@vkaragande.kz) on

View this post on Instagram

#bottlecapchallenge by @yeesiangtkd Jumping back swing

A post shared by TĀËKWÕÑDÒ FRÏ3ÑD$ (@tkdfriend) on

 וזה הפיצוח הכי מבריק שלו

View this post on Instagram

#25weekspregnant #babyboy #bottlecapchallenge @pacho_alberto

A post shared by Words&Facts Save Lives (@andra_angel) on

ויש גם ספיידרמן

את זה פשוט לא הבנו, אבל אנחנו בני יותר מ-4