מסתבר שבטיקטוק יש גם טרנדים נחמדים. קבוצה של נזירות קתוליות מהעיר בוסטון בארצות הברית החלו לכבוש את הרשת החברתית, כששלושה סרטונים בלבד הצליחו למשוך 45 אלף עוקבים ולא פחות מ-5 מיליון צפיות.

@daughtersofstpaul

##Catholic ##Nuns ##MediaNuns ##Jesus ##FYP

♬ original sound - Alexandra Karadimas

הנזירות, ששייכות לקהילה "בנות פאולוס הקדוש" שהוקמה בשנת 1915 באיטליה ופועלת כיום ב-51 מדינות מסביב לעולם, החליטו להיענות לכמה מהאתגרים הפופולריים ביותר ברשת החברתית בשנה החולפת. הן לקחו למשל את אתגר "זה או זה" (This or That), שאותו כבר ביצעו מיליוני משתמשים ובהם האחיות קיילי וקנדל, הוסיפו לו טוויסט דתי כמו "תפילת ערב או תפילת בוקר", וצברו לא פחות משלושה מיליון צפיות וחצי מיליון לייקים. סרטון נוסף, שבו הן מחופשות לרוחות רפאים עם משקפיים, כבר הספיק לצבור לא פחות מ-300 אלף צפיות.

@daughtersofstpaul

When temptation strikes. ⚡️ ##IsThisAvailable ##Catholic ##MediaNuns @srbethanyfsp @pursuedbytruth

♬ original sound - Lubalin

הגולשים, כמובן, לא נותרו אדישים. "אני לא יודעת איך הגעתי לסרטוני טיקטוק של נזירות, אבל אני לגמרי כאן בשביל זה", כתבה אחת הגולשות. כמובן שלא צריך להיות קתולי כדי להעריך את ההומור: "אני אתאיסטית, אבל אני לגמרי בקטע של הוייב כאן", הוסיפה גולשת אחרת, וגולש נוסף כתב: "אני בכלל מוסלמי".

למקרה שתהיתם, המטרה מאחורי החשבון הזה היא מיסיון. "המשימה שלנו בכנסיה היא להפיץ את משנתו של ישו בכל העולם בעזרת האמצעים המודרניים והאפקטיביים ביותר. אנחנו עדיין מנסות דברים ומפענחות איך מפיקים את המרב מהפלטפורמה הזו. יש כל כך הרבה פוטנציאל בטיקטוק, ואנחנו רוצות להיות שם". אנחנו כאן בשביל הממים.